Çözüldü Razer Basilisk X HyperSpeed Valorant'ta takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AiTojon

Hectopat
Merhaba, 1 hafta önce Razer Basilisk X HyperSpeed faresini aldım, normal kullanımda hiçbir sıkıntı yokken Valorant girdiğim zaman takılmaya başlıyor. Pili yeni uygulamasını açtığımda pil dolu olarak gösteriyor zateni, çözümünü bilen var ise yardımcı olursanız sevinirim.

1621119410886.png

Çözüm
Bende salladım tuttuğun yerden ama bende bir şey olmadı.

Sorun 3.0 USB portuna taktığım içinmiş. 2.0'a taktığımda düzeldi.
Ayarlarınız normal. Valorant'ta şu an mouse ile sorun yaşayan pek çok kişi var. Özellikle son güncellemeden sonra çoğu kişide duyuyorum bunu. Kız arkadaşım ve ben Razer mouse kullanıyoruz ancak ben yaşamıyorum, o yaşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlarınız normal. Valorant'ta şu an mouse ile sorun yaşayan pek çok kişi var. Özellikle son güncellemeden sonra çoğu kişide duyuyorum bunu. Kız arkadaşım ve ben Razer mouse kullanıyoruz ancak ben yaşamıyorum, o yaşıyor.

Hocam şu anda gerçekten sadece benim yaşamadığıma çok sevindim :)
Kalibrasyonu nasıl kapatacağıma dair bilginiz var mı ?

@AiTojon selam, fareyi sallayınca tuşlardan ses gelmesi normal mi?

resimdeki arkadaşın gösterdiği boşluktan ses geliyor fareyi sallayınca. Tuşlara basılı tutup sallayınca ses kesiliyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    655,4 KB · Görüntüleme: 79
Bende salladım tuttuğun yerden ama bende bir şey olmadı.

Sorun 3.0 USB portuna taktığım içinmiş. 2.0'a taktığımda düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı