Razer Battle Bundle alınır mı?

Fatih_123

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xfx Speedster swft Rx 6700XT Ryzen 5 5600x
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Razer Blackshark V2 X modelini alacağım çünkü o fiyat bandında en iyisi o ama Razer Battle bundle ürününü paketini gördükten sonra onu alasım geldi. Kutuda hem kulaklık var hem mouse bir de mouese pad var üstüne üstlük bunlar 1700 TL. Sizce de iyi değil mi? Neyse bu paket alınır mı? Nasıldır güvenli midir? Sonuçta 1700 TL'ye 3 parça ürün var cevaplarsanız sevinirim.

Arkadaşlar Razer BlackShark V2 X modelini alacağım çünkü o fiyat bandında en iyisi o ama Razer Battle bundle ürününü paketini gördükten sonra onu alasım geldi. Kutuda hem kulaklık var hem mouse bir de mouese pad var üstüne üstlük bunlar 1700 TL. Sizce de iyi değil mi? Neyse bu paket alınır mı? Nasıldır güvenli midir? Sonuçta 1700 TL'ye 3 parça ürün var cevaplarsanız sevinirim.

Evet güvenilir. Alabilirsiniz.

İçindeki fare ve kulaklık fazlasıyla güçlü ve iş görecek ürünler. Dav2 en güçlü kablolu farelerden birisi. Tek dez avantajı ağırlık.

Ben 1450TL'ye aldım, kulaklığın normal fiyatı 1200TL bandında olsa da şahsi fikrim ki her insanın kulaklık algısı farklıdır, performansına bakarsak ben daha çok 600TL ortalama fiyatlı bir kulaklık performası hissettim. Mouse pad için yorum yapamam zira kutudan dahi çıkartmadım. Fareye gelirsek Corsair Sabre Pro'dan geçtim, özellikle eski mouse'umdan sonra bir miktar daha ağır hissettirdi ancak performansı fazlası ile memnun bıraktı.

İçinden çıkan mouse benim elime büyük geldiği için sattım. EloShapes - Compare Shapes
Bu siteden şekline büyüklüğüne bak mevcut faren ile karşılaştır. Ben Viper Mini ve şu anda Ajazz AJ199 mouse kullanıyorum, claw tutuşu ile kullanıyorum. Ona göre mouse eline uyar mı uymaz mı bak. Bu arada Nays ile 170 lira da geri ödeme gelir sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı