Razer Black Widow V3 alınmalı mı?

Cadencé

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Merhabalar. Geçen gün bir internet sayfasından Gamepower Ogre (Red Switch) aldım. Lakin dün baktığımda Razer Black Widow V3 klavyenin indirime girdiğini gördüm. Gamepower'ın klavyesini ben 450 TL'ye aldım. Ama dünden beridir hep aklım acaba iade edipte Razer mı alsam diyor. İki klavye arasındaki artı ve eksileri bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

Ben olsam Razer seçerdim ama bu bir hastalık sonra mouse kulaklık hatta kasa bile Razer Synapse 3 uyumlu olsun istiyorsun 🤣

en büyük farkı ses seviyesi olucak razer biraz sesli çalışcak diger şeyler tamamiyle ergonomi eline en iyi hangisi geliyorsa onu seç

Hocam ben geçen cumartesi almıştım şu an klavyeden çok memnunum. 600TL bu klavye için bedava gibi tek eksisi bilek desteğinin sert olması ki ben kullanmadığım için eksi değil.

Ogre'nin malzeme kalitesinden 5-10 boy önde Black Widow'un malzeme kalitesi. Kesinlikle iade edip Black Widow alın.

Hocam ben geçen cumartesi almıştım şu an klavyeden çok memnunum. 600TL bu klavye için bedava gibi tek eksisi bilek desteğinin sert olması ki ben kullanmadığım için eksi değil.

Ben çok kafamı şişirmesini istemediğimden dolayı Red Switch seçmiştim lakin çoğu kişi Razer'ın yeşil switchi'ne mavi Switch'den bile sesli diyor doğru mudur?

Razer Blackwidow V3 kullanmıştım. Gerçekten çok sesli bir klavye. Ses derdiniz yoksa alabilirsiniz.

Kırmızı anahtarla uzaktan yakından alakası yok Razer yeşillerin, eğer istediğiniz sessizlik ise uzak durun. Mavi anahtarlardan daha fazla ses çıkarmıyorlar ayrıca, neredeyse aynı.

Gamepower Ogre ile Blackwidow V3 aynı segmentte bile sayılmaz.

Şansınız varken iade edip Blackwidow V3 almanızı tavsiye ederim, ben de birkaç gündür kullanıyorum.

Ses konusunda blue switch ile hemen hemen aynı, RGB'si eski Blackwidow modelleri kadar iyi değil ama tatmin edici.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı