Razer Black Widow V3 alınmalı mı?

ltachi

Decapat
Katılım
25 Mart 2020
Mesajlar
442
Çözümler
2
Hocam sesli bir klavye fakat Gamepower'ın malzeme kalitesinden kat kat daha iyi. Gamepower klavyede sonradan tuşlar tutukluk yapmaya başlayabilir.
 

Thundem

Centipat
Katılım
31 Ekim 2020
Mesajlar
673
Hocam ben geçen cumartesi almıştım şu an klavyeden çok memnunum. 600TL bu klavye için bedava gibi tek eksisi bilek desteğinin sert olması ki ben kullanmadığım için eksi değil.
Hocam bende de blackwidow v3 var normal kullanımda anlaşılmıyor ancak kulağınızı yakınlaştırıp dinlediğinizde sizdede hafif bir çınlama geliyor mu bazı tuşlarda?
 

lefel

Centipat
Katılım
25 Ocak 2021
Mesajlar
161
Yer
Ankara
Malzeme kalitesi olarak akılda kuşku bırakacak hiçbir yanı yok. Bilek desteği en büyük handikapı ama. Hem mıknatıssız oluşu hem de sert oluşu dezavantaj. Sesli oluşuna da gelirsek evet, klavye sessiz olmaya çalışmıyor zaten. Yeşil switchler en az mavi switchler kadar sesli, hatta bana kalırsa yeşil switchler daha sesli. Ama zaten özelliği bu olduğu için buna göre tercih edilmesi gerekiyor. Bana kalırsa 600 liraya bedava denebilecek bir ürün. Switchlerin gürültü konusu sorun olmayacaksa kesinlikle tercih edilmeli.
 
Yukarı