Razer BlackShark Pro V2 vs Corsair HS80

HS80'nin mikrofonu efsane, incelemelerden gördüğüm kadarıyla. Konforundan dert yananlar da var. En kötü yanı şarjı. 8 saat gidiyor, 3 saatte şarj oluyor. Ses kaliteleri benzer.
Blackshark V2 Pro kullanıyorum, şarjı 21-23 saat gidiyor.

HS80'nin mikrofonu efsane, incelemelerden gördüğüm kadarıyla. Konforundan dert yananlar da var. En kötü yanı şarjı. 8 saat gidiyor, 3 saatte şarj oluyor. Ses kaliteleri benzer.
Blackshark V2 Pro kullanıyorum, şarjı 21-23 saat gidiyor.

@Teacher80 hocam blackshark V2 Pro'nun mikrofonu yeterli mi çöp gibi mi ses geliyor yoksa yeterli mi?

İncelemem:
Mikrofonu iş görüyor sadece, çöp değil ama harici mikrofon veya 3.5 MM jacklı mikrofon berraklığı yok. USB veya kablosuz birçok oyuncu kulaklığında seste yapaylık var.
Mikrofonu iyi olanlar kablosuzda Corsair HS80, kabloluda da Sennheiser USB kulaklıklar.

İncelemem:
Mikrofonu iş görüyor sadece, çöp değil ama harici mikrofon veya 3.5 mm jacklı mikrofon berraklığı yok. USB veya kablosuz birçok oyuncu kulaklığında seste yapaylık var.
Mikrofonu iyi olanlar kablosuzda Corsair HS80, kabloluda da Sennheiser USB kulaklıklar.

@Teacher80 hocam teşekkür ederim önerileriniz için mikrofon şarjdan sesden bir de konfordan kısmaya değecek bir şey değil zaten yayıncı değilim sağ olun blackshark prov2 de karar verdim iyi günler.

Fiyat farkı fenaymış:

Fiyat farkı fenaymış:

@Teacher80 hocam 390 lira yani türkiyedeyiz ucuz bir şey yok :D
Fiyat farkı fenaymış:

@Teacher80 hocam bu stoklar hakkında bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Hocam HS80 kullanıyorum 4 ayı geçti. Bundan önce Arctis 9 kullandım sol taraftan ses az geliyordu iade ettim. Konfor, mikrofon ve kalite hissiyatı bakımından HS80 açık ara iyi. Ses kalitesi bakımından sanki Arctis 9 bir tık daha iyiydi gibi. Gelelim asıl yaşadığım probleme kulak pedleri açıldı HS80'in forumdan arkadaşların yardımıyla Corsair'e yazdım sanırım yeni birer çift kulak pedleri yollayacaklar. Resimleri paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20220817_021602.jpg
    IMG_20220817_021602.jpg
    151,1 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_20220817_011627.jpg
    IMG_20220817_011627.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 108

Yeni konular

Geri
Yukarı