Elektronik Razer BlackShark V2 1289 TL

Beko, Arçelik gibi mağazalarda teknolojik ürünler hep böyle normalden pahalı satılır, o yüzden ilk başta V2 X olduğunu tahmin etmiştim ama sen müşteri hizmetleriyle görüştüm USB’li model dediğin için sipariş ettim. Olur öyle şeyler, iade hakkımız olduğu için sorun yok hocam.

Edit: Siteye girdim, sipariş tedarik sürecinde olduğu için iptal hakkı vardı, direkt iptal ettim, artık size V2 gelirse de hocam şimdiden hayırlı olsun :D

Son düzenleme:
HyperX Cloud 2 de Amazon'da şu anda aynı fiyata satılıyor. İkisinden hangisini tavsiye edersiniz?

Normalde BlackShark V2 tavsiye ederdim fakat bu linteki ürün V2 X olduğu için Cloud II her türlü daha iyi hocam.

Normalde BlackShark V2 tavsiye ederdim fakat bu linteki ürün V2 X olduğu için Cloud II her türlü daha iyi hocam.

Cevabınız için teşekkür ederim. Linkteki ürünün V2 olarak geleceği söyleniyor, o yüzden kafam karıştı benim de... Forumda açılmış eski konuları da inceledim. HyperX Cloud 2 daha çok önerilmiş, ancak bu o zamanlarda HyperX'in yaptığı reklam politikasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim. Linkteki ürünün V2 olarak geleceği söyleniyor, o yüzden kafam karıştı benim de... Forumda açılmış eski konuları da inceledim. HyperX Cloud 2 daha çok önerilmiş, ancak bu o zamanlarda HyperX'in yaptığı reklam politikasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Cloud II gerçekten üst düzey bir kulaklık hocam YouTube'dan incelediğim yabancı kanallarda da BlackShark V2 önerenler var, yani böyle olduğu için tamamen F/P açısından bakmanı tavsiye ederim. Bu durumda BlackShark V2 2000 TL civarında olduğu için Cloud II her türlü F/P olarak daha mantıklı. Linkteki ürünü V2 sanıp aldık fakat konu sahibi arkadaşa V2 X faturası kesilmiş, ürün gelmeden emin olamayacağız o yüzden riske atmanı önermem. Ben siparişi iptal ettim.

Cloud II gerçekten üst düzey bir kulaklık hocam YouTube'dan incelediğim yabancı kanallarda da BlackShark V2 önerenler var, yani böyle olduğu için tamamen F/P açısından bakmanı tavsiye ederim. Bu durumda BlackShark V2 2000 TL civarında olduğu için Cloud II her türlü F/P olarak daha mantıklı. Linkteki ürünü V2 sanıp aldık fakat konu sahibi arkadaşa V2 X faturası kesilmiş, ürün gelmeden emin olamayacağız o yüzden riske atmanı önermem. Ben siparişi iptal ettim.
10 dakikada bir arıyorlar özür diliyorlar. Ürün v2X maalesef.

Şubatta 399 TL ye almıştım da ne yaptım hatırlamıyorum evde bir köşede duruyordur herhalde hiç kullanmadım. Yine itopydan 250 TL ye deathadder V2 aldım o da sanırım sıfır kutusunda yatıyor 🤣

Alternatif olarak Kraken V3 modeli alabilirsiniz birbirine çok yakın modellerdir ses kalitesinin Kraken belki bir tık daha iyidir daha yeni modeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı