Razer BlackShark V2 alınır mı?

Bütçe
950 TL BÜTÇE
Yani eğer e-spor ile ilgilenmiyorsanız o modu açmanıza gerek yok. Eğlencesine oynuyorsanız eğer normal Game mode ile de gayet ses duyulabiliyor. Ama amaç daha iyi oynamaksa competitive mod gerçekten çok iyi.
Rekabetçi oynuyorum bir kaç oyun dediğiniz gibi evet ayak sesleri daha çok veriyor fakat tüm sesleri tizleştirince bazen sesleri karıştırıyorum en iyisi dediğiniz gibi Game moduna alıp ve ekolayzır deneyerek yolunu bulacağım bir şekilde.

Razer BlackShark V2 alınır mı? CS:GO, Fortnite, Valorant oynuyorum. Mikrofon önemli.

Bir aydır ürünü kullanıyorum oyun, müzik ve film performanslarını çok beğendim üstelik EQ ayarları var ve kulaklığın bassları ve tizz sesleri daha iyi ayarlayabilip 7.1 özelliğindeki ses kanallarının yerlerini değiştirebilirsin kısacası kullanışlı bir uygulaması var ben memnunum fakat mikrofonu biraz robotik sanki telsizden konuşuyormuşsun gibi ama sesin gayet anlaşılır. Onun dışında kablosu çok uzun olduğu için bende dolanma yapıyor sende yapar mı bilemem. Kablo dolanmaması için bir çözümünüz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Bir aydır ürünü kullanıyorum oyun, müzik ve film performanslarını çok beğendim üstelik EQ ayarları var ve kulaklığın bassları ve tizz sesleri daha iyi ayarlayabilip 7.1 özelliğindeki ses kanallarının yerlerini değiştirebilirsin kısacası kullanışlı bir uygulaması var ben memnunum fakat mikrofonu biraz robotik sanki telsizden konuşuyormuşsun gibi ama sesin gayet anlaşılır. Onun dışında kablosu çok uzun olduğu için bende dolanma yapıyor sende yapar mı bilemem. Kablo dolanmaması için bir çözümünüz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Hocam kablonun üstünde bir kablo toplayıcı var onu kullanın.

Ben kullanıyorum ürünü. Oyunlarda THX ile gerçekten iyi iş çıkarıyor. Mikrofonu sesinizi biraz robotik gibi iletiyor ama anlaşılabilir durumda isterseniz ses kaydı atabilirim özelden test amaçlı internette bulamadıysanız. Başka sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Merhaba bende blackshark V2 almayı düşünüyorum fakat THX yazılımının 20 dolar olduğunu öğrendim. Acaba kulaklığı alırsam yanında geliyor mu? Sizde THX mevcut mu?

Merhaba bende blackshark V2 almayı düşünüyorum fakat THX yazılımının 20 dolar olduğunu öğrendim. Acaba kulaklığı alırsam yanında geliyor mu? Sizde THX mevcut mu?

V2 de hiçbir ekstra ücret ödemiyorsunuz V2 olan modeli alacaksınız bu arada mikrofonu çok iyi 2 gündür kullanıyorum Escape from Tarkov oynuyorum acayip ses kasılıyor en ufak tıkırtı dahil duyuyorum. Not: 880 TL'ye aldım.

Blackshark V2 de THX ücretsiz diye biliyorum ben kullanabiliyorum ama çok kullanan biri değilim evet oyunda sesin geldiği yeri daha iyi anlarsın ama Discord'dan arkadaşlarla konuşurken onların sesi garipleşiyor.Yine de sizin denemeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı