Razer BlackShark V2 alınır mı?

Bütçe
950 TL BÜTÇE

Sentoki

Hectopat
Daha fazla  
Razer BlackShark V2 alınır mı? CS:GO, Fortnite, Valorant oynuyorum. Mikrofon önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum ürünü. Oyunlarda THX ile gerçekten iyi iş çıkarıyor. Mikrofonu sesinizi biraz robotik gibi iletiyor ama anlaşılabilir durumda isterseniz ses kaydı atabilirim özelden test amaçlı internette bulamadıysanız. Başka sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Ben kullanıyorum ürünü. Oyunlarda THX ile gerçekten iyi iş çıkarıyor. Mikrofonu sesinizi biraz robotik gibi iletiyor ama anlaşılabilir durumda isterseniz ses kaydı atabilirim özelden test amaçlı internette bulamadıysanız. Başka sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Rampage Drop Plus mı daha iyi bu kulaklık mı bir de yankı yapıyor mu ses kaydı atarsanız çok iyi olur kalitesi nasıl bir de rahat mı?

Rampage Drop Plus mı daha iyi bu kulaklık mı bir de yankı yapıyor mu ses kaydı atarsanız çok iyi olur kalitesi nasıl bir de rahat mı?

Rampage Drop Plus ile karşılaştırılabileceğini sanmıyorum. Kaldı ki Drop Plus çok daha ucuz bir ürün normal yani daha kötü olması. Yankı yapmıyor. Malzeme kalitesi sağlam. Yandaki çubuklar kırılacak mı diye korkuyordum fakat gelince anladım ki kırılmaz kolay kolay. Rahat hissettiriyor bana ama ben normalde de bütün gün kulaklık takan biriyim. Size göre de rahat gelecektir ama muhtemelen hafif bir kulaklık çünkü. Discord: airsword#6295 ulaşırsanız sesli konuşma yapabiliriz hocam mikrofon için.

Rampage Drop Plus ile karşılaştırılabileceğini sanmıyorum. Kaldı ki drop Plus çok daha ucuz bir ürün normal yani daha kötü olması. Yankı yapmıyor. Malzeme kalitesi sağlam. Yandaki çubuklar kırılacak mı diye korkuyordum fakat gelince anladım ki kırılmaz kolay kolay. Rahat hissettiriyor bana ama ben normalde de bütün gün kulaklık takan biriyim. Size göre de rahat gelecektir ama muhtemelen hafif bir kulaklık çünkü. Discord: Airsword#6295 ulaşırsanız sesli konuşma yapabiliriz hocam mikrofon için.

Tamamdır ekliyorum sizi Discord'dan.
Rampage Drop Plus ile karşılaştırılabileceğini sanmıyorum. Kaldı ki drop Plus çok daha ucuz bir ürün normal yani daha kötü olması. Yankı yapmıyor. Malzeme kalitesi sağlam. Yandaki çubuklar kırılacak mı diye korkuyordum fakat gelince anladım ki kırılmaz kolay kolay. Rahat hissettiriyor bana ama ben normalde de bütün gün kulaklık takan biriyim. Size göre de rahat gelecektir ama muhtemelen hafif bir kulaklık çünkü. Discord: Airsword#6295 ulaşırsanız sesli konuşma yapabiliriz hocam mikrofon için.

Ben sizi ekliyemedimde ben size ismimi söylesem siz beni ekler misiniz sentoki#8276

Genel olarak iyi bir kulaklık, çoğu kulaklığa göre müzik kalitesi ve bas kalitesi çok daha ileride. Oyuncu kulaklıklarında çoğunda bas pek olmaz ses kasma açısından. Kulaklıklar çok kişisel bir şeydir. Cloud 2 gibi bir kulaklık ekolayzır olmadan çok rahat oyun oynarsınız ses kasıp, ancak yazılımı yok ve müzik kalitesi bir tık düşüktür. V2 ise yazılım olduğu için ayar isteyen bir kulaklık.
Size bir şey soracağım. Bende Razer'e ait iki farklı ses kartı var. V2'deki ses kartında THX Competitive mode modunu açınca sesler çok fazla tizleşiyor sizde de öyle mi. Yani doğru mu duyuyorum?

Size bir şey soracağım. Bende Razer'e ait iki farklı ses kartı var. V2'deki ses kartında THX Competitive mode modunu açınca sesler çok fazla tizleşiyor sizde de öyle mi? Yani doğru mu duyuyorum?

Doğru duyuyorsunuz. Tiz ağırlıklı olunca oyunlardaki ayak seslerini çok daha rahat duyabilirsiniz. Bunun için Competitive yani Rekabetçi modda ses aşırı tizleşiyor.

Doğru duyuyorsunuz. Tiz ağırlıklı olunca oyunlardaki ayak seslerini çok daha rahat duyabilirsiniz. Bunun için Competitive yani Rekabetçi modda ses aşırı tizleşiyor.
Anladım teşekkürler benim pek hoşuma gitmedi biraz da yankı ekliyor sanki. Game/Chat modu olsaydı on numara kulaklık olurdu aslında çünkü o mod arkadaşların sesini değiştiriyor bu kötü.

Anladım teşekkürler benim pek hoşuma gitmedi biraz da yankı ekliyor sanki. Game/Chat modu olsaydı on numara kulaklık olurdu aslında çünkü o mod arkadaşların sesini değiştiriyor bu kötü.

Yani eğer e-spor ile ilgilenmiyorsanız o modu açmanıza gerek yok. Eğlencesine oynuyorsanız eğer normal Game mode ile de gayet ses duyulabiliyor. Ama amaç daha iyi oynamaksa competitive mod gerçekten çok iyi.

Geri
Yukarı