Razer BlackShark V2 alınır mı?

Bence Cloud II bu kulaklıkla yarışamaz gibi. Fiyatı şişirmişler tercih ediliyor diye.

100 dolar kulaklık ve 100TL falan daha pahalı burada ve dediğim gibi 2020'nin en iyi kulaklığı seçildi ve çokca Razer'ın kulaklıklarını gömen bir şirket tarafından.

Razer'ın Kulaklık dışında her şeyi alınabilir. Razer kulaklıklarını Woxic'den başka oyuncu yok diyebileceğim kadar az kullanan profesyonel oyuncu var.

HyperX, Logitech, Corsair daha fazla kullanılıyor.

HyperX Cloud 2 Wireless kullansalar neyse diyeceğim de, kablolu kullanıyorlar.

Razer'ın kulaklık dışında her şeyi alınabilir. Razer kulaklıklarını Woxic'den başka oyuncu yok diyebileceğim kadar az kullanan profesyonel oyuncu var.

HyperX, Logitech, Corsair daha fazla kullanılıyor.

HyperX Cloud 2 Wireless kullansalar neyse diyeceğim de, kablolu kullanıyorlar.

Şu an yaptığınız sadece ezbere konuşmak.

Şu an yaptığınız sadece ezbere konuşmak.

"Alınır hatta 2020'de dünyanın en iyi kulaklığı seçildi." Ne demek peki? Aydınlat beni lütfen.

En azından profesyonel oyunculardan örnek vermişim, 2020'de dünyanın en iyi kulaklığı seçildi gibi saçma bir örneği verip alın dememişim.
Daha neden seçildiğini, diğerlerinden ne farkı olduğunu falan sorgulamadan bana gelmiş ezber konuşuyorsun diyorsun ya. :)

Profesyonel oyuncular tarafından Razer Kraken kullanılıyor bu arada. 2020'nin en iyi kulaklığı Blackshark V2 değil.
Sadece profesyonel oyunculardan örnek verdim, çünkü sıradan kullanıcılardan daha tecrübebiler, daha deneyimliler. Bir kulaklığı uzun süre kullanmışlarsa veya kullanıyorlarsa, vardır bir bildikleri.

Sürekli haklı çıkmayı bırakmanız gerek, sıkmaya başladı artık. Daha 7 gün oldu katılalı.

Son düzenleme:
@Seakills yapabileceğin en iyi tercihi yapmışsın, hayırlı olsun. @darannn arkadaş sadece ses kasmak için alacağım diyor ama Cloud 2 almalısın demişsin, BlackShark V2'ye Surround ses konusunda yaklaşabileceğini bile düşünmüyorum, bir de Razer'ın kulaklık neden alınmaz bilgilendir misin? Aşağıya BlackShark V2 incelemesi bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Razer parasını hakkediyor bir yandan da bence. Razer DeathAdder V2 kullanıyorum harika bence.

Bende aynı fareyi kullanıyorum gayet memnunum.
@Seakills yapabileceğin en iyi tercihi yapmışsın, hayırlı olsun. @darannn arkadaş sadece ses kasmak için alacağım diyor ama Cloud 2 almalısın demişsin, blackshark v2'ye Surround ses konusunda yaklaşabileceğini bile düşünmüyorum, bir de Razer'ın kulaklık neden alınmaz bilgilendir misin? Aşağıya blackshark V2 incelemesi bıraktım.

Bende çok beğendim kulaklığı ama keşke kulaklara gelen kısımlar 90 derece dönseymiş ve o teller çok korkutucu kırılacakmış gibi gözüküyor. Yoksa şekli olsun özellikleri olsun nefis kulaklık gibi görünüyor.

Teller oldukça sağlam ancak tabi diğer marka ürünler kadar değil fırlatma yada düşmede pek kırılmaz ama üstüne basma yada ezme oturma gibi durumlarda zarar görecektir dikkatli kullanmakta fayda var.

@İlker aydınlı yere düşmeyle vs basitçe kırılacağını zannetmiyorum.

V2 Pro sipariş verdim umarım sağlamdır.

Teller oldukça sağlam ancak tabii diğer marka ürünler kadar değil fırlatma ya da düşmede pek kırılmaz ama üstüne basma ya da ezme oturma gibi durumlarda zarar görecektir dikkatli kullanmakta fayda var.

Gelsin de kulaklık asmak için yeri bile hazır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı