Razer BlackShark V2 alınır mı?

Bende aynı fareyi kullanıyorum gayet memnunum.

Bende çok beğendim kulaklığı ama keşke kulaklara gelen kısımlar 90 derece dönseymiş ve o teller çok korkutucu kırılacakmış gibi gözüküyor. Yoksa şekli olsun özellikleri olsun nefis kulaklık gibi görünüyor.
"Alınır hatta 2020'de dünyanın en iyi kulaklığı seçildi." Ne demek peki? Aydınlat beni lütfen.

En azından profesyonel oyunculardan örnek vermişim, 2020'de dünyanın en iyi kulaklığı seçildi gibi saçma bir örneği verip alın dememişim.
Daha neden seçildiğini, diğerlerinden ne farkı olduğunu falan sorgulamadan bana gelmiş ezber konuşuyorsun diyorsun ya. :)

Profesyonel oyuncular tarafından Razer Kraken kullanılıyor bu arada. 2020'nin en iyi kulaklığı Blackshark V2 değil.
Sadece profesyonel oyunculardan örnek verdim, çünkü sıradan kullanıcılardan daha tecrübebiler, daha deneyimliler. Bir kulaklığı uzun süre kullanmışlarsa veya kullanıyorlarsa, vardır bir bildikleri.

Sürekli haklı çıkmayı bırakmanız gerek, sıkmaya başladı artık. Daha 7 gün oldu katılalı.
BlackShark V2 atış/silah ve Helikopter/İş/Askeri/F1/Yarış kulaklıklarından ilham alınarak tasarlanmıştır. Maksimum ses izolasyonu sağlarken Razer özel sürücüler kullanarak kulaklığı tam bir E-Spor canavarına dönüştürmüştür. Oldukça kalitelidir. Eğer 240hz ve üstü monitör sahibiyseniz(rekabetçi oyuncuysanız) şiddetle tavsiye ederim.

Razer Türkiye'de fazla tercih edilmiyor, fiyatlarından sanırım.

Anladığım kadarıyla Razer markasının servisi de sıkıntılı Şikayetvar da çoğu kişi sıkıntı çekmiş bir kişinin faresini 9 ay göndermemişler. Bundan dolayı aletlere nazik davranmak gerek olabildiğince servisten uzak durmak için.

Anladığım kadarıyla Razer markasının servisi de sıkıntılı Şikayetvar da çoğu kişi sıkıntı çekmiş bir kişinin faresini 9 ay göndermemişler. Bundan dolayı aletlere nazik davranmak gerek olabildiğince servisten uzak durmak için.

Şikayetvar üzerinde 24 şikayet gördüm toplamda, bu bilindik markalarda binlerden fazla, Razer servisin uğraştıracağını hiç sanmıyorum, en ufak problemde direk değişim sağlıyorlar.

Şikayetvar üzerinde 24 şikayet gördüm toplamda, bu bilindik markalarda binlerden fazla, Razer servisin uğraştıracağını hiç sanmıyorum, en ufak problemde direk değişim sağlıyorlar.

Aslında diğer markaları kullanmadığım için takip etmedim. Eğer dediğiniz gibi direk değişim yapıyorlar ise ne ala.

Razer markasına Arena Bilgisayar bakıyor. Gayet iyiler aslında ben pek bir şey yaşamadım hatta bana ekstra ses kartı verdiler yaşadığım mağduriyeti Razer'e bildirip oradan da distribitör'e kanıt maillerle yazdım ertesi gün gönderdiler. Direkt Razer ilgilenmediğinden belki Corsair yada Logitech firmalar kadar sağlam değiller ama diğer firmalar konusunda işe yarışır vaziyetteler. Razer direkt destek verseydi çok daha iyi olabilirdi. Teknoloji şans işi umarım kim ne marka alırsa alsın sorun yaşamamasını dilerim.

Geri
Yukarı