Razer BlackShark V2 Ayarları

byjuck

Kilopat
Razer Kraken USB (5-6 seneden fazla olmuş olabilir) kullanıyordum biraz daha iyisine geçeyim diye V2 aldım fakat ya ses ayarlarını yapamadım ya da arızalı mı acaba çözemedim. Kraken'den kalitesi daha iyi olması gerekmiyor mu? :) Apex oyununda ateş ettiğimde sanki cam kırıyorum gibi ses geliyor. Tiz aşırı fazla tokluk yok. Ayarlara bakıyorum da öyle aman aman bir şey yok her türlüsünü denedim. Sağ altta THX ve ses kartı seçenekleri var zaten ikisini denedim oyun içinde pek fark yok ve kalitesiz bir ses alıyorum. Equalizer modları da işe yaramıyor oyun, film, mizik...

Müzik keyfi güzel Spotify'da başarılı, film izlemekte gfüzel fakat oyunda cırtlak bir ses alıyorum. Yanlış yaptığım bir şey mi var?

-Anakart MSI H110M Gaming

Dosya Ekleri

• fsdfsdf.PNG
    fsdfsdf.PNG
    92,6 KB · Görüntüleme: 258
  • fsdfsdfs.PNG
    fsdfsdfs.PNG
    52,8 KB · Görüntüleme: 239
Son düzenleyen: Moderatör:
THX modunu Manuel açıp Oyunun sembolünü Game mod olarak seçin. Oda hoşunuza gitmezse THX kapatın, Sound Normalization ayarını açın, 50-100 arası bir şey kullanın.

THX modunu Manuel açıp Oyunun sembolünü Game mod olarak seçin. Oda hoşunuza gitmezse THX kapatın, Sound Normalization ayarını açın, 50-100 arası bir şey kullanın.
Hâlâ istediğim kıvamda değil ses uğraşıyorum.

Kulaklık için yeni yastıkları nereden alabiliriz? Özel yapan bir yer var mı?

Hâlâ istediğim kıvamda değil ses uğraşıyorum.

Kulaklık için yeni yastıkları nereden alabiliriz? Özel yapan bir yer var mı?
Aliexpress dışında pek bulamazsınız. Bunun pedi farklı biraz.
Belki zamanla istediğiniz ses ayarlarına ulaşacaksınız zamanla.

bu kulaklık berbat.
cloud 2 den buna geçtiğimde paramın çöp olduğunu anladım ve ince hesap hijyen saçmalığı ile ürünü geri almıyor.
14 gün dolmadı THH başvuracagım ! çünkü THX sesleri boğuyor kablosu ince kulak ayarı demirden kaçıyor tekrar ayarlamak zorunda kalıyorsunuz bu can sıkıcı ve en önemlisi kablo kısa sesler tiz gibi berbat.

Bu kulaklık berbat.
Cloud 2'den buna geçtiğimde paramın çöp olduğunu anladım ve ince hesap hijyen saçmalığı ile ürünü geri almıyor.
14 gün dolmadı THH başvuracagım! Çünkü THX sesleri boğuyor kablosu ince kulak ayarı demirden kaçıyor tekrar ayarlamak zorunda kalıyorsunuz bu can sıkıcı ve en önemlisi kablo kısa sesler tiz gibi berbat.

Katılıyorum sesler çok tiz anlamıyorum Razer nasıl böyle bir şey yapar. Bundan önce daha eski bir Razer kullanıyordum onda böyle sorunlar yoktu ve daha iyi performans vermesi gerekiyorken bunun yetersiz kalması beni de üzdü.

Ben de ilk taktığımda çok tizdi sesler ama 1-2 gün geçti aradan kendi kendine düzeldi nasıl olduysa. Ayarlarım da stok. Tek kötü yanı mici tatmin etmedi. İnce ayar çeksem belki düzelir ama ayarlardan anlamıyorum hiç. Kulaklığın mic hariç tek kötü yanı var bana göre, mici yukarı itme gibi bir şansımız yok. Takılıyken illa ağzının önüne geliyor. Yemek falan yerken sıkıntı oluyor. Bundan önce Corsair Void Elite RGB kullanıyordum, onun mici mesela çok güzeldi tassarım olarak. Yukarı itiyordum yemeğimi falan yiyordum film, dizi izlerken. Ama onun mic kalitesi bundan daha kötüydü.

Ben de ilk taktığımda çok tizdi sesler ama 1-2 gün geçti aradan kendi kendine düzeldi nasıl olduysa. Ayarlarım da stok. Tek kötü yanı mici tatmin etmedi. İnce ayar çeksem belki düzelir ama ayarlardan anlamıyorum hiç. Kulaklığın mic hariç tek kötü yanı var bana göre, mici yukarı itme gibi bir şansımız yok. Takılıyken illa ağzının önüne geliyor. Yemek falan yerken sıkıntı oluyor. Bundan önce Corsair Void Elite RGB kullanıyordum, onun mici mesela çok güzeldi tassarım olarak. Yukarı itiyordum yemeğimi falan yiyordum film, dizi izlerken. Ama onun mic kalitesi bundan daha kötüydü.
Aslinda ses duzelmiyor sizin kulaginiz alisiyor ancak yinede 32ohm empedans oldugu icin mi boyle siddeti dusuk ben anlamadim dogrusu. 65 ohm empedans alpha s ile takas yapicam sifir urunu uzerine para bile verebilirim o derece! İade de almadilar… ne yapicam ben

Geri
Yukarı