İnceleme Razer Blackshark V2

Merhabalar arkadaşlar,
Bu yazımda elimden geldiğince sizlere Razer Blackshark V2 modelini tanıtmaya çalışacağım. Ürünü 4 Mart tarihinde yaptığım araştırmalar sonucunda satın aldım. Uzun yazıyı okumak istemeyenler konunun sonunda bulunan genel değerlendirmeye geçebilirler. Fotoğraflar yazının içerisinde çok fazla yer kaplamasın diye sürprizbozanlara ekliyorum.

IMG_1054.JPG

• Öncelikle kendimden bahsedeyim ki nasıl bir bakış açısıyla, nasıl bir tecrübeyle bu kulaklığı incelediğimi biliniz. Yaklaşık olarak 12-13 yaşlarında CS 1.6 ile FPS oyunlarına başlamış oldum. Bu dönemde başlayan ekipman merağımla birlikte çeşitli ürünler kullandım. Kulaklık kısmında markasını hatırlamadığım sıradan bir ürünle başlayan yolculuğum bugün Razer Blackshark ile devam ediyor. O dönemlerde Steelseries 3H, 5HV2 ve 7H USB, Siberia V1, V2 USB (favorimdi) gibi ürünleri kullanarak Steelseries hayranlığım o dönemde had safhadaydı. Son olarak HyperX Cloud Core ürününü kullandım, kısa bir dönem de Cloud 2 deneyimim oldu. Daha sonrasında bilgisayar ve oyunlarla iletişimim kopmuştu. Amatör olarak müzik ile de ilgileniyorum, elektro gitar çalıyorum. Bu bağlamda bazı müzik kulaklıkları da denemiş oldum. En iyisi Beats Studio modeliydi, kısa bir süre de Solo modelini deneyimledim. Daha da fazla uzatmadan incelemeye geçelim.

Kutu ve İçeriği;
  • Gayet olması gerektiği gibi, ne çok şatafatlı ne de çok sade. Kulaklığımız, kutuyu açtığınızda güzel sayılabilecek bir taşıma kılıfının içerisinde yer alıyor. Üstteki fotoğrafta bu çantanın küçük bir kısmını koydum, Razer yazısı hoş durmuş. USB ses kartı ve mikrofonu ayrı ayrı paketlerde, bu çantanın içerisinden çıkıyor. Razer logolu etiket ve tanıtım kitapçığını da ekleyerek bu bölümü kapatıyorum.

IMG_1056.JPG

Kullanım;
  • Bu ürünü başlıca seçme nedenim rahatlık arıyor olmamdı. Cloud Core modeli bir süre içerisinde başımı çok fazla ağrıtıyordu ve ses seviyesi istediğim seviyede değildi. Hatta onun yerine genel olarak iPhone kulaklığını kullanıyordum. Blackshark bu beklentimi fazlasıyla karşıladı. Maksimum 4 saat hiç çıkarmadan kullandım ve öyle bir baş ağrısıyla karşılaşmadım. Bilgisayar başında gözlük taktığımı da ekleyeyim. Kulaklığın kafa kısmında kaliteli bir kumaş yer alıyor, baskı hissettirmiyor. Kulak kısmındaki kumaş pedler için söyleyeceğim tek şey, harika! Uzun süreli kullanımda terletme durumu çok çok azdı. İzolasyon olarak ise son seste yanınızda bulunanlar rahatsızlık duyabilirler, kulaklığı takmadığınızda ise mini hoparlör görevi görebilir. Yanda bulunan ince metal kısım kolay kırılır gibi gözükse de aslında öyle değil. Tabii çok sert bir darbeye maruz kalmadıkça. Mikrofonun takıp çıkarılır olması da güzel bir avantaj, ayarlaması da bir o kadar kolay. Kaliteli olduğunu size hissettiriyor. Kablosu genel olarak karışmıyor ve uzunluğu bana yeterli geldi. Kulaklığın sol tarafında bulunan ses ayarlama kısmı kolaylık sağlıyor ve %50 seviyesinde olduğunu anlamanız için küçük bir çentik mi diyeyim, nasıl anlatacağımı da bilemedim ama sağa sola rahatça dönmediğini anladığınızda ses seviyesi tam ortada demek oluyor. Bir adet de mikrofonu kapatıp açmaya yarayan bir tuş var, kullanımı da kolay diyebilirim. Aşağıya Steelseries 5HV2, HyperX Cloud Core ile birlikte çektiğim fotoğrafları karşılaştırma yapabilmek adına ekliyorum. Ayrıca pedlerini ve genel görünüm fotoğraflarını da ekliyorum.

IMG_E1042.JPG
IMG_1044.JPG
IMG_E1045.JPG
IMG_E1046.JPG
IMG_E1050.JPG
IMG_1049.JPG

Ses kalitesi;
  • İki adet özellik var burada, birisi kendi ses kartı diğeri ise THX teknolojisi. İkisi de farklı deneyimler sunuyor. THX teknolojisini kullanmak için ayarlar, ses kısmında yer alan çıkış bölümünden ''Hoparlör (THX Spatial Audio)'' seçilmeli. Ayrıyetten de ''Hoparlör (Razer USB Sound Card)'' seçerek kendi ses kartını da kullanabilirsiniz. Burada bir de Synapse 3 programına değineceğim, ekolayzer ayarlarının yapıldığı yer burası. Programın bizlere sunduğu hazır ayarları başarılı buldum. Aşağıda programın ilgili bölümlerinin görüntülerini de ekliyorum. Müzik performansı THX modundayken, son ses seviyesinde tatmin edici diyebilirim. Bass sesleri oldukça yoğun bu da şarkıya göre boğuk bir ses verebiliyor, biraz ayarlama ile giderilebilir. THX değil de normal ses kartı devredeyken biraz daha temiz bir ses aldığımı söyleyebilirim. Fakat keyif açısından THX kesinlikle daha iyi. Müzik konusunda denk kulaklıklar arasında çok başarılı olduğunu açıkça ifade edebilirim.
  • Gelelim oyun performansına, çok başarılı hatta şaşırtıcı derecede başarılı. THX teknolojisini kullanan oyunlarda bu farkı çok net hissediyorsunuz. Valorant, CS:GO ve RDR 2 desteklenen ve benim deneyimlediğim oyunlar. Kullandığım çoğu kulaklık içerisinde en iyisi diyebilirim. Can alıcı noktayı da belirtmem gerekirse evet Cloud 2'den daha başarılı buldum. Tabii burada en önemli etken, siz her ne kadar iyi bir kulaklığa da sahip olsanız oynadığınız oyunu, haritayı iyi bilmelisiniz ki seslerin nerede olduğunu hemen bilesiniz. Benim için oyun keyfi bu kulaklık ile birlikte fazlaca arttı. Herhangi şekilde sesin nereden geldiğini anlayamadığım bir durum yaşamadım. RDR'de ise o kadar tatlı bir hissiyat vardı ki, oyun zaten güzel bir de ses kalitesi buna eşlik edince oyuna gömülmemeniz çok düşük ihtimal.
  • Mikrofon kalitesini aslına bakarsanız spesifik bir kişiyle denemedim. Kendi sesimi dinlediğim kadarıyla başarılı buldum ve oyunlarda konuştuğumda karşımdaki insanlardan negatif bir duyum almadım. Hoşuma giden özellik şu oldu, aşağıdaki fotoğraftan mikrofon kısmına baktığınızda ''Voice Gate'' kısmını göreceksiniz. Bu basitçe bas konuş mantığı diyebiliriz. Sizin sesinizi algıladığında mikrofon çalışıyor fakat konuşmadığınızda ses aktarmıyor. Çevrede çok ses olmadığında da bunu aktarmıyor. Oradaki ayardan hassasiyetini ayarlayabiliyoruz ve böylelikle etraftan klavye sesi alsa dahi mikrofon çalışmıyor. Bunu gerçekten başarılı buldum ve umarım doğru şekilde anlatabilmişimdir.

Synapse THX.jpg
Synapse Eko ayarları.jpg
Synapse Mikrofon Ayarları.jpg

Genel değerlendirme;

Fiyatını hakeden bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ses kalitesi gerek müzik olsun, gerek oyun gerekse de film olsun çok tatmin ediyor. Kulaklık kalitesini bu ürünle yükselten kişileri kesinlikle üzmeyeceğini düşünüyorum. Eksi olarak söyleyebileceğim ise izolasyon konusunda biraz sıkıntı çıkarabilecek olması. Etrafında insanlar olan birisi bunu yüksek seste kullanırsa çevreyi rahatsız edebilir.

Buraya kadar okuduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Yanlış bir anlatımım veya sizlere sıkıcı geldiyse affınıza sığınırım. Sormak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Sağlıkla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında izolasyonu başarılı yani dışarıdan pek ses almıyor. Kulağı tamamen kapattığı için fakat zaten yüksek seslerde dışarıya ses vermesi doğal sayılabilir kumaş pedlerden dolayı. Genel olarak incelemenize katılıyorum aynı şekilde. Fakat bana göre müzik stereo olarak çok daha iyi sesler doğal sonuçta.

İzolasyondan kastım dışarıya ses vermesiydi, haklısınız dışardan bir ses almıyor gözden kaçırmışım 🙂 Müzik için stereo daha temiz bir ses veriyor evet ama THX ile kendimi müziğe biraz daha kaptırıyorum diyeyim. Yorumunuz için teşekkür ederim @Msevket44

İzolasyondan kastım dışarıya ses vermesiydi, haklısınız dışarıdan bir ses almıyor gözden kaçırmışım 🙂 müzik için stereo daha temiz bir ses veriyor evet ama THX ile kendimi müziğe biraz daha kaptırıyorum diyeyim. Yorumunuz için teşekkür ederim @Msevket44

Hocam 3 yıllık Cloud 2 kullanıcısıyım ve blackshark V2 modeline geçmeyi düşünüyorum. Tamamen oyun odaklı. Önerir misiniz? THX Game mod ve competitive mod arasında çok fark var mı? THX aktifken Discord üzerinde arkadaşların sesleri de değişiyormuş. Rahatsız edici derecede mi bu değişiklik?

Merhabalar arkadaşlar,
Bu yazımda elimden geldiğince sizlere Razer Blackshark V2 modelini tanıtmaya çalışacağım. Ürünü 4 Mart tarihinde yaptığım araştırmalar sonucunda satın aldım. Uzun yazıyı okumak istemeyenler konunun sonunda bulunan genel değerlendirmeye geçebilirler. Fotoğraflar yazının içerisinde çok fazla yer kaplamasın diye sürprizbozanlara ekliyorum.

• Öncelikle kendimden bahsedeyim ki nasıl bir bakış açısıyla, nasıl bir tecrübeyle bu kulaklığı incelediğimi biliniz. Yaklaşık olarak 12-13 yaşlarında CS 1.6 ile FPS oyunlarına başlamış oldum. Bu dönemde başlayan ekipman merağımla birlikte çeşitli ürünler kullandım. Kulaklık kısmında markasını hatırlamadığım sıradan bir ürünle başlayan yolculuğum bugün Razer Blackshark ile devam ediyor. O dönemlerde Steelseries 3H, 5HV2 ve 7H USB, Siberia V1, V2 USB (favorimdi) gibi ürünleri kullanarak Steelseries hayranlığım o dönemde had safhadaydı. Son olarak HyperX Cloud Core ürününü kullandım, kısa bir dönem de Cloud 2 deneyimim oldu. Daha sonrasında bilgisayar ve oyunlarla iletişimim kopmuştu. Amatör olarak müzik ile de ilgileniyorum, elektro gitar çalıyorum. Bu bağlamda bazı müzik kulaklıkları da denemiş oldum. En iyisi Beats Studio modeliydi, kısa bir süre de Solo modelini deneyimledim. Daha da fazla uzatmadan incelemeye geçelim.

Kutu ve İçeriği;
  • Gayet olması gerektiği gibi, ne çok şatafatlı ne de çok sade. Kulaklığımız, kutuyu açtığınızda güzel sayılabilecek bir taşıma kılıfının içerisinde yer alıyor. Üstteki fotoğrafta bu çantanın küçük bir kısmını koydum, Razer yazısı hoş durmuş. USB ses kartı ve mikrofonu ayrı ayrı paketlerde, bu çantanın içerisinden çıkıyor. Razer logolu etiket ve tanıtım kitapçığını da ekleyerek bu bölümü kapatıyorum.

Kullanım;
  • Bu ürünü başlıca seçme nedenim rahatlık arıyor olmamdı. Cloud Core modeli bir süre içerisinde başımı çok fazla ağrıtıyordu ve ses seviyesi istediğim seviyede değildi. Hatta onun yerine genel olarak iPhone kulaklığını kullanıyordum. Blackshark bu beklentimi fazlasıyla karşıladı. Maksimum 4 saat hiç çıkarmadan kullandım ve öyle bir baş ağrısıyla karşılaşmadım. Bilgisayar başında gözlük taktığımı da ekleyeyim. Kulaklığın kafa kısmında kaliteli bir kumaş yer alıyor, baskı hissettirmiyor. Kulak kısmındaki kumaş pedler için söyleyeceğim tek şey, harika! Uzun süreli kullanımda terletme durumu çok çok azdı. İzolasyon olarak ise son seste yanınızda bulunanlar rahatsızlık duyabilirler, kulaklığı takmadığınızda ise mini hoparlör görevi görebilir. Yanda bulunan ince metal kısım kolay kırılır gibi gözükse de aslında öyle değil. Tabii çok sert bir darbeye maruz kalmadıkça. Mikrofonun takıp çıkarılır olması da güzel bir avantaj, ayarlaması da bir o kadar kolay. Kaliteli olduğunu size hissettiriyor. Kablosu genel olarak karışmıyor ve uzunluğu bana yeterli geldi. Kulaklığın sol tarafında bulunan ses ayarlama kısmı kolaylık sağlıyor ve %50 seviyesinde olduğunu anlamanız için küçük bir çentik mi diyeyim, nasıl anlatacağımı da bilemedim ama sağa sola rahatça dönmediğini anladığınızda ses seviyesi tam ortada demek oluyor. Bir adet de mikrofonu kapatıp açmaya yarayan bir tuş var, kullanımı da kolay diyebilirim. Aşağıya Steelseries 5HV2, HyperX Cloud Core ile birlikte çektiğim fotoğrafları karşılaştırma yapabilmek adına ekliyorum. Ayrıca pedlerini ve genel görünüm fotoğraflarını da ekliyorum.

Ses kalitesi;
  • İki adet özellik var burada, birisi kendi ses kartı diğeri ise THX teknolojisi. İkisi de farklı deneyimler sunuyor. THX teknolojisini kullanmak için ayarlar, ses kısmında yer alan çıkış bölümünden ''Hoparlör (THX Spatial Audio)'' seçilmeli. Ayrıyetten de ''Hoparlör (Razer USB Sound Card)'' seçerek kendi ses kartını da kullanabilirsiniz. Burada bir de Synapse 3 programına değineceğim, ekolayzer ayarlarının yapıldığı yer burası. Programın bizlere sunduğu hazır ayarları başarılı buldum. Aşağıda programın ilgili bölümlerinin görüntülerini de ekliyorum. Müzik performansı THX modundayken, son ses seviyesinde tatmin edici diyebilirim. Bass sesleri oldukça yoğun bu da şarkıya göre boğuk bir ses verebiliyor, biraz ayarlama ile giderilebilir. THX değil de normal ses kartı devredeyken biraz daha temiz bir ses aldığımı söyleyebilirim. Fakat keyif açısından THX kesinlikle daha iyi. Müzik konusunda denk kulaklıklar arasında çok başarılı olduğunu açıkça ifade edebilirim.
  • Gelelim oyun performansına, çok başarılı hatta şaşırtıcı derecede başarılı. THX teknolojisini kullanan oyunlarda bu farkı çok net hissediyorsunuz. Valorant, CS:GO ve RDR 2 desteklenen ve benim deneyimlediğim oyunlar. Kullandığım çoğu kulaklık içerisinde en iyisi diyebilirim. Can alıcı noktayı da belirtmem gerekirse evet Cloud 2'den daha başarılı buldum. Tabii burada en önemli etken, siz her ne kadar iyi bir kulaklığa da sahip olsanız oynadığınız oyunu, haritayı iyi bilmelisiniz ki seslerin nerede olduğunu hemen bilesiniz. Benim için oyun keyfi bu kulaklık ile birlikte fazlaca arttı. Herhangi şekilde sesin nereden geldiğini anlayamadığım bir durum yaşamadım. RDR'de ise o kadar tatlı bir hissiyat vardı ki, oyun zaten güzel bir de ses kalitesi buna eşlik edince oyuna gömülmemeniz çok düşük ihtimal.
  • Mikrofon kalitesini aslına bakarsanız spesifik bir kişiyle denemedim. Kendi sesimi dinlediğim kadarıyla başarılı buldum ve oyunlarda konuştuğumda karşımdaki insanlardan negatif bir duyum almadım. Hoşuma giden özellik şu oldu, aşağıdaki fotoğraftan mikrofon kısmına baktığınızda ''Voice Gate'' kısmını göreceksiniz. Bu basitçe bas konuş mantığı diyebiliriz. Sizin sesinizi algıladığında mikrofon çalışıyor fakat konuşmadığınızda ses aktarmıyor. Çevrede çok ses olmadığında da bunu aktarmıyor. Oradaki ayardan hassasiyetini ayarlayabiliyoruz ve böylelikle etraftan klavye sesi alsa dahi mikrofon çalışmıyor. Bunu gerçekten başarılı buldum ve umarım doğru şekilde anlatabilmişimdir.

Genel değerlendirme;

Fiyatını hakeden bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ses kalitesi gerek müzik olsun, gerek oyun gerekse de film olsun çok tatmin ediyor. Kulaklık kalitesini bu ürünle yükselten kişileri kesinlikle üzmeyeceğini düşünüyorum. Eksi olarak söyleyebileceğim ise izolasyon konusunda biraz sıkıntı çıkarabilecek olması. Etrafında insanlar olan birisi bunu yüksek seste kullanırsa çevreyi rahatsız edebilir.

Buraya kadar okuduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Yanlış bir anlatımım veya sizlere sıkıcı geldiyse affınıza sığınırım. Sormak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Sağlıkla kalın.
hocam bende pro modelini almayı düşünüyorum da izlenimleriniz nasıl kenardaki kulaklıklığın boyutunu ayarlama çubuklarının sağlamlığından şüpheliyim bir yerde gördüm adam ayarladım ama bir süre sonra hafifçe aşağı doğru kayıp gevşiyor yazmış bilgi verebilirmisiniz ölçü ayarlama yeri hakkında sağlamlığı felan?

Merhaba arkadaşlar,
Bu yazımda elimden geldiğince sizlere Razer BlackShark V2 modelini tanıtmaya çalışacağım. Ürünü 4 Mart tarihinde yaptığım araştırmalar sonucunda satın aldım. Uzun yazıyı okumak istemeyenler konunun sonunda bulunan genel değerlendirmeye geçebilirler. Fotoğraflar yazının içerisinde çok fazla yer kaplamasın diye sürprizbozanlara ekliyorum.

• Öncelikle kendimden bahsedeyim ki nasıl bir bakış açısıyla, nasıl bir tecrübeyle bu kulaklığı incelediğimi biliniz. Yaklaşık olarak 12-13 yaşlarında CS 1.6 ile FPS oyunlarına başlamış oldum. Bu dönemde başlayan ekipman merağımla birlikte çeşitli ürünler kullandım. Kulaklık kısmında markasını hatırlamadığım sıradan bir ürünle başlayan yolculuğum bugün Razer BlackShark ile devam ediyor. O dönemlerde SteelSeries 3H, 5HV2 ve 7H USB, Siberia V1, V2 USB (favorimdi) gibi ürünleri kullanarak SteelSeries hayranlığım o dönemde had safhadaydı. Son olarak HyperX Cloud Core ürününü kullandım, kısa bir dönem de Cloud 2 deneyimim oldu. Daha sonrasında bilgisayar ve oyunlarla iletişimim kopmuştu. Amatör olarak müzik ile de ilgileniyorum, elektrogitar çalıyorum. Bu bağlamda bazı müzik kulaklıkları da denemiş oldum. En iyisi Beats Studio modeliydi, kısa bir süre de Solo modelini deneyimledim. Daha da fazla uzatmadan incelemeye geçelim.

Kutu ve İçeriği;

Kullanım;
  • Bu ürünü başlaca seçme nedenim rahatlık arıyor olmamdı. Cloud Core modeli bir süre içerisinde başımı çok fazla ağrıtıyordu ve ses seviyesi istediğim seviyede değildi. Hatta onun yerine genel olarak iPhone kulaklığını kullanıyordum. Blackshark bu beklentimi fazlasıyla karşıladı. Maksimum 4 saat hiç çıkarmadan kullandım ve öyle bir baş ağrısıyla karşılaşmadım. Bilgisayar başında gözlük taktığımı da ekleyeyim. Kulaklığın kafa kısmında kaliteli bir kumaş yer alıyor, baskı hissettirmiyor. Kulak kısmındaki kumaş pedler için söyleyeceğim tek şey, harika! Uzun süreli kullanımda terletme durumu çok çok azdı. İzolasyon olarak ise son seste yanınızda bulunanlar rahatsızlık duyabilirler, kulaklığı takmadığınızda ise mini hoparlör görevi görebilir. Yanda bulunan ince metal kısım kolay kırılır gibi gözükse de aslında öyle değil. Tabii çok sert bir darbeye maruz kalmadıkça. Mikrofonun takıp çıkarılır olması da güzel bir avantaj, ayarlaması da bir o kadar kolay. Kaliteli olduğunu size hissettiriyor. Kablosu genel olarak karışmıyor ve uzunluğu bana yeterli geldi. Kulaklığın sol tarafında bulunan ses ayarlama kısmı kolaylık sağlıyor ve %50 seviyesinde olduğunu anlamanız için küçük bir çentik mi diyeyim, nasıl anlatacağımı da bilemedim ama sağa sola rahatça dönmediğini anladığınızda ses seviyesi tam ortada demek oluyor. Bir adet de mikrofonu kapatıp açmaya yarayan bir tuş var, kullanımı da kolay diyebilirim. Aşağıya SteelSeries 5HV2, HyperX Cloud Core ile birlikte çektiğim fotoğrafları karşılaştırma yapabilmek adına ekliyorum. Ayrıca pedlerini ve genel görünüm fotoğraflarını da ekliyorum.

Ses kalitesi;
  • İki adet özellik var burada, birisi kendi ses kartı diğeri ise THX teknolojisi. İkisi de farklı deneyimler sunuyor. THX teknolojisini kullanmak için ayarlar, ses kısmında yer alan çıkış bölümünden "hoparlör (THX Spatial Audio)" seçilmeli. Ayrıyeten de "hoparlör (Razer USB Sound Card)" seçerek kendi ses kartını da kullanabilirsiniz. Burada bir de Synapse 3 programına değineceğim, ekolayzer ayarlarının yapıldığı yer burası. Programın bizlere sunduğu hazır ayarları başarılı buldum. Aşağıda programın ilgili bölümlerinin görüntülerini de ekliyorum. Müzik performansı THX modundayken, son ses seviyesinde tatmin edici diyebilirim. Bass sesleri oldukça yoğun bu da şarkıya göre boğuk bir ses verebiliyor, biraz ayarlama ile giderilebilir. THX değil de normal ses kartı devredeyken biraz daha temiz bir ses aldığımı söyleyebilirim. Fakat keyif açısından THX kesinlikle daha iyi. Müzik konusunda denk kulaklıklar arasında çok başarılı olduğunu açıkça ifade edebilirim.
  • Mikrofon kalitesini aslına bakarsanız spesifik bir kişiyle denemedim. Kendi sesimi dinlediğim kadarıyla başarılı buldum ve oyunlarda konuştuğumda karşımdaki insanlardan negatif bir duyum almadım. Hoşuma giden özellik şu oldu, aşağıdaki fotoğraftan mikrofon kısmına baktığınızda "Voice Gate" kısmını göreceksiniz. Bu basitçe bas konuş mantığı diyebiliriz. Sizin sesinizi algıladığında mikrofon çalışıyor fakat konuşmadığınızda ses aktarmıyor. Çevrede çok ses olmadığında da bunu aktarmıyor. Oradaki ayardan hassasiyetini ayarlayabiliyoruz ve böylelikle etraftan klavye sesi alsa dahi mikrofon çalışmıyor. Bunu gerçekten başarılı buldum ve umarım doğru şekilde anlatabilmişimdir.

Genel değerlendirme;

Fiyatını hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ses kalitesi gerek müzik olsun, gerek oyun gerekse de film olsun çok tatmin ediyor. Kulaklık kalitesini bu ürünle yükselten kişileri kesinlikle üzmeyeceğini düşünüyorum. Eksi olarak söyleyebileceğim ise izolasyon konusunda biraz sıkıntı çıkarabilecek olması. Etrafında insanlar olan birisi bunu yüksek seste kullanırsa çevreyi rahatsız edebilir.

Hocam hortluyorum ama uzun süre kullanımı nasıldı problem çıkardı mı çok?

Merhabalar arkadaşlar,

Kutu ve İçeriği;

Kullanım;

Ses kalitesi;

Genel değerlendirme;

hocam 1yıl olmuş alalı şuan memnun musunuz ses kasma olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı