Razer BlackShark V2 mikrofon ayarları nasıl olmalı?

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Merhaba,
Ürünü epeydir kullanıyorum ama ayarları yaparken dışarıdan gelen seslerin kulaklığımdan duyulduğunu fark ettim. Mic noise cancellation ayarını açtığımda arka tarafın seslerini sadece az bir kesiyor. Arka taraftan gelen sesleri kesmem için ve bunu sağlarken kaliteli bir ses vermem için ne yapabilirim?

Eğer NVIDIA GPU var ise NVIDIA Broadcast uygulamasını kullanabilirsin. Aradığın cevabı bulacaksın.

Şu an kuruyorum hocam. Bunda kullanacağım ayarlarla alakalı bir rehber var mı acaba? Yani şu ayar daha iyi olur gibisinden öneri yapan.

Şu an kuruyorum hocam. Bunda kullanacağım ayarlarla alakalı bir rehber var mı acaba? Yani şu ayar daha iyi olur gibisinden öneri yapan.

Arayüzü Türkçe ve çok basit. Gürültü engelleme özelliği için seçiyorsun ve hazır profilleri oynatıp deniyorsun. Ayrıca kendin de ses kaydı alıp deneyebilirsin.

Arayüzü Türkçe ve çok basit. Gürültü engelleme özelliği için seçiyorsun ve hazır profilleri oynatıp deniyorsun. Ayrıca kendin de ses kaydı alıp deneyebilirsin.

Kullandım, teşekkürler.

Evet hocam oradaki ayarı kastettim zaten, gariptir ki fazla bir ses kesmiyor açıkçası. Önceden de mi böyleydi yoksa bu sıralar mı böyle bilemedim ama.

Hocam bende Razer BlackShark v2 Pro var. Oradaki ayarlar yeterli gelmediği için bahsettiğim Nvidia Broadcast ile sorunumu çözdüm. Bu sayede her ortamda iş görüşmelerine vs girebiliyordum.

Hocam bende Razer BlackShark V2 Pro var. Oradaki ayarlar yeterli gelmediği için bahsettiğim NVIDIA Broadcast ile sorunumu çözdüm. Bu sayede her ortamda iş görüşmelerine vs girebiliyordum.

Evet hocam, gayet iyiymiş. Özellikle hoparlör bölümündeki de bir ayrı hoşuma gitti. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı