Razer BlackShark V2 Pro Değerlendirmem

Arkadaşlar biraz geç oldu ama V2 Pro'yu alıp kullandım ama beğenmediğim bir noktadan dolayı iade ettim.
Almayı düşünenler için şimdi iyi ve kötü yanlarından bahsetmek istiyorum.
Kulaklık rahatlık ve hafiflik olarak çok iyi, sadece daha yeni kullandığımdan olabilir. Benim kulaklarıma hafif baskı yapıyordu ama tepeden filan hiç baskı yoktu. Rahattı bayağı ve kulaklık kılıfları da çok güzel nefes alır yapıda fazla terletmiyor.
Zaten kablosuz kulaklığın avantajlarını anlatmama gerek yok, kulaklık takılıyken rahat hareket edebiliyorsunuz ama ben zaten PC başından kalktığımda kulaklığı çıkarma alışkanlığım olduğu için benim için olmasa da olur kıvamındaydı.
Kulaklığın yazılımı çok iyi, eko ayarı yapılabiliyor ama THX modunu hiç beğenmedim. Normal stereo modda Tarkov oynadığım için çok iyi ses kasılıyor.

Şarjı da iyi güzel gidiyor. Şimdi beğenmediğim ve iade etme sebebi mi söyleyeyim, kulaklıkta tiz sesler çok kötü geliyor. S ve türevi sesler kulak tırmalıyor. Oyunlarda fazla hissetmiyorsunuz ama yayın izlerken müzik dinlerken filan normalde seslerini bildiğim insanların konuşurken s ve türevi sesleri çok baskın uzun geliyor ve beni aşırı rahatsız etti, bu sebeple iade ettim. Kıyas yapacak olursam; bundan 4-5 sene önce HyperX Cloud kullanmıştım. Ses kalitesini kıyas yapamıyorum. Fazla aklımda kalmadı ama tiz seslerin böyle olduğunu hatırlamıyorum.
Rahatlık olarak o zamanki Cloud tepeden baskı yapıyordu ve kulaklarımı çok terletiyordu bu kulaklıkta onu yaşamadım. 2 sene önce filan bir diğer kullandığım kulaklık Sony WH-1000xm3 idi. Bu kulaklık oyuncu kulaklığı değil, tamam oyun performansını denememistim ama müzikte yayın izlemekte filan ses kalitesi arasında çok fazla fark vardı. Belki beni beğenmemeye sevk eden şey de buydu. Kısacası ben tiz seslerin müzik ve özellikle yayında bana çok kötü gelmesinden dolayı kulaklığı iade ettim ama oyundaki performansı iyiydi. Rahatlık olarak da gayet güzel kulaklık, mikrofonu da eko ayarı yapınca yeterince iyi. Eğer benim aldığım kulaklık bozuk değildiyse alacak olanlar buna göre değerlendirme yapabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı