Razer BlackShark V2 Pro vs SteelSeries Arctis 3

Bütçe
1500-3000

bora3529

Centipat
Arkadaşlar herkese iyi günler, ben kendim için oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum ve iki model arasında kaldım. Yeni üyeyim başka bir kanalın adını vermek doğru mu bilmiyorum ama bir kanaldan iki kulaklığın da videosunu izledim, şimdi ürünlerin linklerimi bırakacağım.

1.ürün:
Videodaki kişinin söylediğine göre genel olarak olumlu ama mikrofon kalitesini ben çok beğenemedim ya da bana öyle geldi, ekstra olarak FPS oyunlarında rakibin ne kadar uzakta olduğunu yansıtmada iyi olmadığını söyledi, bu konuda biraz şüphelendim çünkü fazlasıyla FPS oyunu oynayan birisiyim.

2.ürün:
Bu üründe şöyle bir şey var daha uygun fiyatlı ve öneren de çok ama önermeyen de çok ikisi arasında kaldım.

Sizin fikirlerinizi ve varsa başka kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Mümkünse kablosuz olursa daha iyi olur, teşekkürler.

BlackShark V2 Pro öneririm.

Razer yanındaki ses kartıyla kaliteli bir ürün. Bütçem yetseydi alacaktım fakat Cloud II aldım ben. Stellseries eski bir kulaklık(2019). Razer almanızı tavsiye ederim.

Razer çok güzel ürünler yapıyor Arctis 3'ten daha güzel bir mikrofon ve ses ve malzeme kalitesine sahip.

BlackShark V2 Pro öneririm.

Teşekkürler :)

Razer yanındaki ses kartıyla kaliteli bir ürün. Bütçem yetseydi alacaktım fakat Cloud II aldım ben. SteelSeries eski bir kulaklık(2019). Razer almanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim, bende ses kartının iyi olduğunu duymuştum.

V2 Pro yanında Arctis 3 düşünme bile.

Tamamdır, teşekkürler :)

Razer çok güzel ürünler yapıyor Arctis 3'ten daha güzel bir mikrofon ve ses ve malzeme kalitesine sahip.

Eğer dediğiniz gibiyse kesinlikle Razer kulaklığı tercih edeceğim, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı