Razer BlackShark V2 vs. Logitech G PRO X vs. HyperX Cloud Alpha S vs. HyperX Cloud 2

RaWi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önceki kulaklığım kırıldığı için yeni bir kulaklık arayışındayım. Şu anda aklımda olan 4 tane kulaklık var.
1- Razer BlackShark V2.
2- Logitech G PRO X
3- HyperX Cloud Alpha S
4- HyperX Cloud 2
Bu kulaklıkların arasından muhtemelen Razer BlackShark V2 almayı düşünüyorum çünkü hepsini detaylı bir şekilde araştırdım en sorunsuz Razer gibi geliyor. Logitech G PRO X için ses düzeyi düşük diyorlar ve dip ses oluyormuş bazılarında hem de Logitech G HUB yazılımı da çok hatalı diyorlar ve rahat değil diyorlar kafayı çok sıktığı için. HyperX Cloud Alpha S içinde ses düzeyi çok düşük diyorlar ve dip ses oluyor diyorlar herkes bu ikisi için ses düzeyi düşük olduğu için iade ettim diyor ve ben o kadar para verip de ses düzeyi düşük olsun istemiyorum açıkçası. HyperX Cloud 2'ye gelirsek aslında güzel bir kulaklıktı alabilirdimde ama çoğu kişi kulaklıkta dip ses çok fazla var diyor ses kartı yüzünden kronik sorunluymuş ve yine ses kartı yüzünden mikrofonda ses gidip gidip geliyor diyorlar.

Ben kendimde denemiştim internet kafede ve sesim bazen gidiyordu gerçektende o yüzden onu da eledim gibi. Son seçenek olarak da Razer BlackShark V2 kaldı bir sürü incelemesine falanda baktım olumsuz bir yorum yok gibi sadece öbürlerine göre kablosu çıkarılabilir değil (Cloud 2 de galiba kabloları çıkarılabilir değildi) bir de kulak pedleri çıkarılabilir mi bilmiyorum. Kullananlar ya da bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim deri ped olmadığı için soyulma falanda olacağını pek düşünmüyorum. Sizce Razer BlackShark V2 alınır mı ya da hangisini almalıyım deneyimleyen kişilerde yazarsa çok sevinirim bir de bir tane arkadaş hem Cloud Alpha S hem de Razer BlackShark V2 kullanmış biri olarak Razer ses kalitesi ve ses kasma açısından çok daha iyi demişti bende genellikle FPS oyunları oynayacağım için ses kasmak önemli ve arada bir de müzik dinliyorum ve kulaklığın mikrofonunu kullanacağım için mikrofonda önemli benim için. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 pedleri çıkarılabiliyor fakat çok kolay çıkan değişen bir ped değil. Zor çıkıyor yıkamak için çıkartabilirsiniz yani ancak ped bulmak zor. Konfor ve ses olarak sıkıntısı yok gayet iyi dengeli ve bası olan bir kulaklık müziklerde sizi memnun edecektir. Bence G PRO X yada V2 model arasında seçim yapılmalı. G PRO X daha sağlam ve daha iyi mikrofona sahip. V2 modeli ise konfor olarak daha iyidir. Ses kalitesi çok kişiseldir yazılımı eskiden sorunluydu şimdi düzeldi. İade kabul eden yerden alıp denemenizi öneririm.

V2 pedleri çıkarılabiliyor fakat çok kolay çıkan değişen bir ped değil. Zor çıkıyor yıkamak için çıkartabilirsiniz yani ancak ped bulmak zor. Konfor ve ses olarak sıkıntısı yok gayet iyi dengeli ve bası olan bir kulaklık müziklerde sizi memnun edecektir. Bence G PRO X ya da V2 model arasında seçim yapılmalı. G PRO X daha sağlam ve daha iyi mikrofona sahip. V2 modeli ise konfor olarak daha iyidir. Ses kalitesi çok kişiseldir yazılımı eskiden sorunluydu şimdi düzeldi. İade kabul eden yerden alıp denemenizi öneririm.

Bende zaten ikisi arasında kaldım ama karar veremedim Logitech daha kaliteli gibi duruyor daha dayanıklı gibi ama çok fazla da sorun yaşayan var dip ses ve ses kısıklığı yüzünden bu yüzden karar veremiyorum hangisini alsam diye.

İmkan olsaydı ikisini de alıp deneyin beğenmediğinizi iade edin derdim ama bütçe meselesi ne olursa olsun iade kabul eden sitelerden alın sorun çıkmaz en azından.

Çoğu yer hijyen yüzünden iade almıyor zaten Razer alırsam direk internetten alacağımda Logitech alırsam sahibinden de sıfır olarak alcam birisi turnuvadan kazanmış sıfır. Muhtemelen Logitech alacağım çünkü ikisinde kullanan biri Logitech daha iyi demişti.

Çoğu yer hijyen yüzünden iade almıyor zaten Razer alırsam direk internetten alacağımda Logitech alırsam sahibinden de sıfır olarak alacağım birisi turnuvadan kazanmış sıfır. Muhtemelen Logitech alacağım çünkü ikisinde kullanan biri Logitech daha iyi demişti.

Ben Amazon'dan 2 tane kulaklık aldım ikisini de iade ettim aldılar satıcı Amazon ise sorun yaşamazsın.

Çoğu yer hijyen yüzünden iade almıyor zaten Razer alırsam direk internetten alacağımda Logitech alırsam sahibinden de sıfır olarak alcam birisi turnuvadan kazanmış sıfır. Muhtemelen Logitech alacağım çünkü ikisinde kullanan biri Logitech daha iyi demişti.
Hocam ne aldınız acaba? Bu sıralar G Pro x almayı düşünüyorum da aldıysanız tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Geri
Yukarı