Razer BlackShark V2 vs Logitech G PRO X

tahamert123

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tahiti
Daha fazla  
Sizce hangisi? Kulaklık bakıyorum ve çoğu kulaklık gereksiz yere zamlanmış iken bunların fiyatı halen sabit. Aşırı Online oynayan birisi değilim. Bütçe 1200-1300. benim için önemli etkenler:
Rahat olsun, uzun kullanım da boyun ağrıtmasın.
Çok müzik dinlemiyorum ama hikayeli oyunlarda şarkılı müzikli yerlerin sesini iyi verse güzel olur.
Online oyunlarda da aman aman bir performans vermesine gerek yok, ağırlıklı olarak hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum.
Discord'da kullanım için ortalama bir mikrofon yeterli olur.

Anakart: ASUS STRIX Z270F GAMING.

V2 gayet iyi dengeli ve müzikte iyi olan bir kulaklık bası gayet iyi ve yerinde. Konforu G PRO X'e göre daha başarılı hafif üsten baskı yapmıyor belki yanlardan başlarda baskı yapar ama zamanla gevşer diye düşünüyorum bende öyle oldu çünkü, G PRO X daha ağır fakat daha sağlam bir kulaklık. Zor bir tercih ikisi de sizi pişman etmez aslında. İstanbul gibi bir yerdeyseniz deneyimlemeye çalışın derim.

V2 gayet iyi dengeli ve müzikte iyi olan bir kulaklık bası gayet iyi ve yerinde. Konforu G PRO X'e göre daha başarılı hafif üsten baskı yapmıyor belki yanlardan başlarda baskı yapar ama zamanla gevşer diye düşünüyorum bende öyle oldu çünkü, G PRO X daha ağır fakat daha sağlam bir kulaklık. Zor bir tercih ikisi de sizi pişman etmez aslında. İstanbul gibi bir yerdeyseniz deneyimlemeye çalışın derim.

Maalesef Tokattayım deneyimleme fırsatım yok yani. Kafam biraz büyük V2 küçük gelmez değil mi @Msevket44 hocam?

Son düzenleme:
Çoğu kafaya olur teli fazla uzuyor ben yarısında bile kullanmıyorum. Şunu da belirteyim V2 modeli satan sitelerin çoğu iade kabul etmiyorlar kişisel sebeplerden dolayı haberiniz olsun.

Çoğu kafaya olur teli fazla uzuyor ben yarısında bile kullanmıyorum. Şunu da belirteyim V2 modeli satan sitelerin çoğu iade kabul etmiyorlar kişisel sebeplerden dolayı haberiniz olsun.
Anladım hocam peki gsp 300 modeli hakkında görüşünüz nedir benim bahsettiğim kriterlere uyuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı