Çözüldü Razer BlackShark V2 X 7.1 açınca cızırtı yapıyor

• Konuyu başlatan akNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

akNN

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Selam dostlar. Kulaklık hakkında aşırı fazla konu açtım alayım mı almayayım mı kargo vs. ama bu son (yani umarım). Kulaklık bugün bana ulaştı. Açtım vs. hiçbir sorun yok fakat uygulamasını indirip 7.1'i aktif edince bir cızırtı sesi geliyor. Fakat Surround 7.1 yerine normal hoparlörü seçtiğimde herhangi bir sorun olmuyor. Bunun sebebi neden? Bilen varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.

Çözüm
Razer BlackShark V2 X kullanıcısıyım. 7.1 kullanmıyorum çünkü FPS oyunları oynamıyorum. Sorunun kaynağı stok kablo olabilir. Yeni uzatma kablosu alıp onunla dener misiniz? Veya geçici olarak kulaklık portuna direkt takıp dener misiniz?
Razer BlackShark V2 X kullanıcısıyım. 7.1 kullanmıyorum çünkü FPS oyunları oynamıyorum. Sorunun kaynağı stok kablo olabilir. Yeni uzatma kablosu alıp onunla dener misiniz? Veya geçici olarak kulaklık portuna direkt takıp dener misiniz?

Çözüm

Sen söyleyince sorunu fark ettim. Kulaklık 2 tane kabloyla geliyor. Biri normal L şekilli. Bir de bilgisayarlar için olan kablo. L şeklinde olanı takınca gayet güzel çalışıyor. Fakat diğer kablo ile (mikrofon ve kulaklığı ayıran kablo) çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı