Razer blackshark V2 X alınır mı?

Bu kulaklık normalde stereo kulaklık. Ses kartsız, kutudan çıkan kod ile Razer sayfasından yazılımı indirip kodu aktif edince sadece 7.1 açıp kapatacağınız uygulamaya sahip oluyorsunuz. Ek olarak laptopunuzda yazılım varsa oradan da açabilirsiniz.
Hocam peki yazılımın olup olmadığını anlamanın başka yolu yok mu ürünü satın almak dışında

Hocam peki yazılımın olup olmadığını anlamanın başka yolu yok mu ürünü satın almak dışında
Ürünü alanlar diyor zaten bunu.. Videodaki kısım veriliyor kod ile etkinleştirip kullanıyorsunuz ancak sadece 7.1 aç kapat var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazılımı ise burada.

Ürünü alanlar diyor zaten bunu.. Videodaki kısım veriliyor kod ile etkinleştirip kullanıyorsunuz ancak sadece 7.1 aç kapat var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yazılımı ise burada.
Yazılımı ise burada.
Hocam özür dilerim yanlış anlattım kendimi ben şeyi sormuştum bu laptopun yazılımı yani ses kartı bu kulaklığı besleyecek kadar iyi mi 7.1 performansı alabilir miyim kulaklığı sipariş etmeden anlayabilir miyim bunu kastettim

Hayır anlamayazsınız maalesef. Kötü ses kartlarında da kullananlar var. Zaten daha iyi sesi duymadığınız zaman farkedemiyorsunuz. Ek olarak anakartlardaki en üst seviye bile olsa harici bir ses kartı alsanız dersiniz ki ya anakarttaki ses kartları ses vermiyormuş. Tamamen sizin duyumunuza bağlı. O yüzden beğenmeme durumları için iade kabul eden sitelerden almaya çalışın. Amazon, QP Bilişim gibi. Dahası da vardır ama o sitelere sormak lazım.

Geri
Yukarı