Razer blackshark V2 X alınır mı?

Hocam bende MSI X570 GAMING Plus anakart var sizce 7.1'i iyi midir?
Almayı düşünüyorum o kulaklığı ama anakartın sürücüsü işimi görür mü bilemedim.
Anakarttaki ses kartı gayet iyi gözüküyor. İyi verim alırsınız ancak gene de imkan varsa V2 modelini öneririm ona bütçe yetmiyorsa V2X'de yeterlidir fakat belirteyim mikrofonu çıkmıyor. Anakartın ses yazılımı iyiyse onla ayar yaparak iyi verim alırsınız.
Bendeki de ALC 1220 ama Realtek yazılımı var bana göre kötü iyi verim alamadığımdam USB model tercih ettim. Sorun da o USB tercih etmeme rağmen şu an 7.1 çalışmıyor :).

Anakarttaki ses kartı gayet iyi gözüküyor. İyi verim alırsınız ancak gene de imkan varsa V2 modelini öneririm ona bütçe yetmiyorsa v2X'de yeterlidir fakat belirteyim mikrofonu çıkmıyor. Anakartın ses yazılımı iyiyse onla ayar yaparak iyi verim alırsınız.
Bendeki de ALC 1220 ama Realtek yazılımı var bana göre kötü iyi verim alamadığımdam USB model tercih ettim. Sorun da o USB tercih etmeme rağmen şu an 7.1 çalışmıyor :).

Anakartın ses yazılımını nereden indiririm?

Anakartın ses yazılımını nereden indiririm?
Buradan Onboard Audio Driver seçeceksiniz. Hali hazırda Realtek yazılımı mevcutsa bilgisayarda aynısını yüklüyordur.

Buradan onboard Audio driver seçeceksiniz. Hali hazırda Realtek yazılımı mevcutsa bilgisayarda aynısını yüklüyordur.

Teşekkür ederim çok yardımcı oldun.

Üstatlar MSI DS 502 kulaklık ve MSI B450 Tomahawk anakart kullanıyorum. Dünyanın en kötü ses deneyimini yaşıyorum. Bir türlü sorunu aşamadım. Oynadığın oyunlardaki ses deneyimim rezalet, ayak seslerini normal insanlar gibi duymak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

Üstatlar MSI DS 502 kulaklık ve MSI B450 Tomahawk anakart kullanıyorum. Dünyanın en kötü ses deneyimini yaşıyorum. Bir türlü sorunu aşamadım. Oynadığın oyunlardaki ses deneyimim rezalet, ayak seslerini normal insanlar gibi duymak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz?
Anakarttaki ses driverdan gürültü dengelemeyi açtınız mı? Ek olarak Ekolayzır Apo yükleyip ses frekanslarıını ayarlayabilirsiniz.

Anakarttaki ses kartı gayet iyi gözüküyor. İyi verim alırsınız ancak gene de imkan varsa V2 modelini öneririm ona bütçe yetmiyorsa V2X'de yeterlidir fakat belirteyim mikrofonu çıkmıyor. Anakartın ses yazılımı iyiyse onla ayar yaparak iyi verim alırsınız.
hocam bana da yardımcı olur musunuz ben de v2x almayı düşünüyorum ama ses kartımı bulamadım kaliteli mi sizce monster a5 v18.2 kullanıyorum

hocam bana da yardımcı olur musunuz ben de v2x almayı düşünüyorum ama ses kartımı bulamadım kaliteli mi sizce monster a5 v18.2 kullanıyorum
Laptop anakartlarındaki performans ortalama denebilir çok iyi değil çok kötü de değil. İade kabul eden yerlerden alıp şansınızı deneyebilirsiniz.

Nasıl anlayacağım peki hocam 7.1 in aktive olup olmadığını
Bu kulaklık normalde stereo kulaklık. Ses kartsız, kutudan çıkan kod ile Razer sayfasından yazılımı indirip kodu aktif edince sadece 7.1 açıp kapatacağınız uygulamaya sahip oluyorsunuz. Ek olarak laptopunuzda yazılım varsa oradan da açabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı