Razer blackshark V2 X alınır mı?

129592

Kilopat
600 TL bütçem var bu kulaklık önerilmişti ama bazı yerlerde kulakğı rahatsız ettiğini kıkırdağı acıttığına dair olumsuz yorumlar gördüm bu bütçede daha iyisi var mı?

600 TL bütçem var bu kulaklık önerilmişti ama bazı yerlerde olumsuz yorumlar gördüm bu bütçede daha iyisi var mı?
Alınmaz.

Aralarında ses kartı farkı var, HS60 öneririm.

Alınır, blackshark V2 HS50 Pro'dan daha iyi.

Sadece frekans farkı var, blackshark Ink'ini geniş fakat ses kartından ve kulağından büyük ihtimalle duyamayacaktır zaten. Ek olarak HS 50 Pro 11dB daha yüksek.

V2 modelini kullanıyorum ses kartınız iyiyse tercih edilebilir. 240 gramlık bir kulaklık nasıl ağrıtıyor bilmiyorum ama ilk kullandığınızda yanlardan biraz bastırıyor sonra gevşiyor. Kafa bandını düzgün ayarlayınca rahatsız olmuyorsunuz.

Rahatlık = SteelSeries.

SteelSeries 350 TL alabilseydim BİM'den alacaktımda şimdi 550 lira veresim gelmiyor 350 liralık kulaklığa.
V2 modelini kullanıyorum ses kartınız iyiyse tercih edilebilir. 240 gramlık bir kulaklık nasıl ağrıtıyor bilmiyorum ama ilk kullandığınızda yanlardan biraz bastırıyor sonra gevşiyor. Kafa bandını düzgün ayarlayınca rahatsız olmuyorsunuz.

H310M PRO VD Plus anakartım harici bir ses kartım yok.

SteelSeries 350 TL alabilseydim BİM'den alacaktımda şimdi 550 lira veresim gelmiyor 350 liralık kulaklığa.

H310M PRO VD Plus anakartım harici bir ses kartım yok.

Bence blackshark o fiyatı hak etmiyor. Ses kartınız yoksa biraz para biriktirerek HS60 almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yani ses kartınız iyi mi verim alır mısınız o konuda emin değilim. Ama mümkün olsaydı V2 önerirdim. Ses kartıyla gelmesinin yanı sıra çıkarılabilir mikrofon, kumaş ped, ve bir tık daha iyi ses kalitesine sahiptir.

Yeni konular

Geri
Yukarı