Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Hocam merhaba, bende de aynı ses kartı var. Geçen gün sipariş ettim, ben her şeyiyle deneyeceğim. Eğer ki bir sıkıntı olursa size bildiririm. Yani sizin kararınız tabii ama beni beklerseniz daha iyi olur.

Ben zaten en kötü iade ederim diye aldım.

Hocam merhaba, bende de aynı ses kartı var. Geçen gün sipariş ettim, ben her şeyiyle deneyeceğim. Eğer ki bir sıkıntı olursa size bildiririm. Yani sizin kararınız tabii ama beni beklerseniz daha iyi olur.

Ben zaten en kötü iade ederim diye aldım.
sağolun bu konuda deneyimlerinizi söylerseniz çok yardımcı olursunuz

Sağ olun bu konuda deneyimlerinizi söylerseniz çok yardımcı olursunuz.

Hocam kargo geldi, şu an evde değilim. Eve geçtiğim de incelemesini atarım.

Hocam genel olarak çok beğendim. Bence bu ses kartı gayet yeterli hiçbir sorun yaşamadım. Ne dip ses ne sesin karşıya gitmesi vs. ayrıca çok rahat bir kulaklık ama mikrofonu haddinden fazla büyük beni rahatsız etti açıkçası. @Bilgisayar kurtcuğu. Hocam sizin anakartınız nedir?

Hocam genel olarak çok beğendim. Bence bu ses kartı gayet yeterli hiçbir sorun yaşamadım. Ne dip ses ne sesin karşıya gitmesi vs. ayrıca çok rahat bir kulaklık ama mikrofonu haddinden fazla büyük beni rahatsız etti açıkçası. @Bilgisayar kurtcuğu. Hocam sizin anakartınız nedir?

@Bilgisayar kurtcuğu. Yanlış kişiyi etiketlemişim.

Son düzenleme:

@Bilgisayar kurtcuğu. Yanlış kişiyi etiketlemişim.

Ben seni buldum hocam rahat ol mikrofon boyutu niye hoşuna gitmedi.
not: anakart iyi değil fazla ama ses kartı var ordan kullanıcam zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı