Razer BlackShark V2 X için ses kartı önemli mi?

Bütçe
500

Turgay Tinli

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben kulaklık değişmek istiyorum rahat olması ve uzun süreli kullanım için Razer BlackShark V2 X düşündüm. Foruma baktığımda ses kartın iyiyse al ses kartina güveniyorsan al gibi şeyler gördüm. Bu ses kartı ne? Ne gibi sorunlar yaratabilir? Kulaklığın performansıni mi etkiliyor?

Şunu buldum:
Yazılımı da iyi duruyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Satın almadıysan Blackshark V2 alsan daha iyi. Kablosuz olanını kullanıyorum ve kablosuzu ile USB'li olan V2 yazılım ve seste aynılar. Ses kasmada Razer Synapse ve THX harika iş çıkarıyor.

Şunu buldum:
Yazılımı da iyi duruyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Satın almadıysan Blackshark V2 alsan daha iyi. Kablosuz olanını kullanıyorum ve kablosuzu ile USB'li olan V2 yazılım ve seste aynılar. Ses kasmada Razer Synapse ve THX harika iş çıkarıyor.
Ses kartı olmasa ne olur
Direkt Blackshark V2 modelini alabilirsin 200TL gibi bir farkı vardı aralarında ses kartı ile beraberinde geliyor.
Onada bakayım

Ses kartı olmasa ne olur

Onada bakayım
Sanal surround türleri veya seviyeleri, ses normalleştirme ve seviyeleri, ses berraklaştırma ve seviyeleri gibi bir sürü ince ayara sahip olmakla birlikte çoğu anakart ses çıkışı kulaklığı yeteri kadar besleyemiyor, ses kısık kalıyor. Uyarayım her USB kulaklığın da yazılı olmayabiliyor. Alacağın kulaklığın yerli ve yabancı incelemelerinde yazılım özelliklerine bakmalısın. İngilizce bilmene gerek yok. Video veya resimde yazılımın ne kadar ayara sahip olduğunu anlsrsın.
Tavsiyem Blackshark V2 veya Logitech Pro X olur. İkisi de hem ses kalitesi hem de yazılımıyla çok iyiler. Blackshark V2 ses kasmada THX desteği ile bariz iyi iken Logitech'in mikrofonu Blue desteği ile bir tık iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı