Razer BlackShark V2 X iyi midir?

Kullanıyorum ses kalitesi bana biraz yetersiz geliyor bas tarafında ancak bunu kablosuzumun baslarının iyi olmasına verebilirim. Onun dışında mikrofon segmentinin belki de en iyisi. Terletme konusunda evet terletiyor. Hatta bazen kafamdan çıkarıp atasım geliyor ancak normal sıcaklıktaki günlerde problem yok. Böyle problemli gibi anlattım ancak günde 10 saate yakın kafamda sorunsuz denebilir.

Padleri çıkartılabilir gibi duruyor hocam ama değiştirmeyi denemedim.

Buyrun hocam videoda yapıyor lazım olursa aklınızda olsun videosunu bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi bir kulaklıktır. Padler değişebiliyor. Yalnız X modelinde kendinden ses kartı gelmediği için, iyi verim almanız ana kartınızdaki ses kartına bağlı oluyor. İyi bir ses kartı varsa sorunsuz kullanırsınız.
Katılıyorum, bende sıkıntı yaşatmadı ama ses kartı olmadan kullanan arkadaşların şikayetlerini de görmüştüm.

Anakartım MSI x570 gaming plus yani ek bir ses kartı almam gerekir mi?
İyi bir ses kartına sahip.

Bu arada bütçeniz artabiliyorsa direk v2 almanızı tavsiye ederim. Ben v2 kullanıyorum. Ses kartıyla geldiği için sıkıntı olmuyor. Padler deri yerine kumaş yapıldığından dolayı terletme yapmıyor ve aşırı rahat. Mikrofon çıkartılabiliyor. Ayrıca Thx Audio 7.1 teknolojisini kullanıyor. Synapse ile çok güzel ayarlamalar yapabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı