Razer BlackShark V2 X ses ayar覺 nas覺l olmal覺?

rapperz

Kilopat
Kat覺l覺m
1 Nisan 2016
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar tekrardan. 必 Razer BlackShark V2 X'i yeni sat覺n ald覺m. 7.1'ini aktif ettim. Akl覺ma tak覺lan birka癟 nokta var.
1686330951318.png

Buradan hangisini se癟mem gerek? 7.1'i kullanmad覺覺m zamanlarda Realtek mi kullanmal覺y覺m? Son olarak, m羹zik dinlediimde -son ses- kar覺 tarafa m羹zik sesi gidiyor. Bunu nas覺l 癟繹zerim?

7.1 kullanmad覺覺m zaman Realtek, kullanaca覺m zaman 7.1 Surround Sound se癟eneini mi se癟mem gerekiyor? Yoksa iki ekilde de bir fark yok mu? @erkantechno
Resimdekiler sabit ekilde kalabilir.

Razer Synapse uygulamas覺n覺 desteklemedii i癟in Realtek Audio Console yard覺m覺 ile ayarlar覺yla oynayabilirsin.

Resimdekiler sabit ekilde kalabilir.

Razer Synapse uygulamas覺n覺 desteklemedii i癟in Realtek Audio Console yard覺m覺 ile ayarlar覺yla oynayabilirsin.
Realtek se癟tiimde daha temiz bir ses geliyor zaten. 7.1'i de sanal olmas覺ndan 繹t羹r羹 san覺r覺m pek beenmedim, bouk ekilde geliyor. Hen羹z al覺amam覺 da olabilirim bilemedim.

Video izlediim zaman kar覺ya ses gitmesini nas覺l 癟繹zebiliriz?

Realtek se癟tiimde daha temiz bir ses geliyor zaten. 7.1'i de sanal olmas覺ndan 繹t羹r羹 san覺r覺m pek beenmedim, bouk ekilde geliyor. Hen羹z al覺amam覺 da olabilirim bilemedim.

Video izlediim zaman kar覺ya ses gitmesini nas覺l 癟繹zebiliriz?
Razer AppEngine indirdiniz mi ?

ss1.png

G羹r羹lt羹 tutma se癟eneiyle oynay覺n o sorun d羹zelir.

Hocam buradan indirin. Razer sitesinden ID ifre al覺p 羹ye oldunuz mu?
Razer ID'niz var m覺?
Evet hocam, her eyi yapt覺m. r羹n aktivasyon kodu falan derken hepsini halletmitim.
1686339335503.png
1686339372725.png

Dediiniz uygulama bu deil mi?

Yeni konular

Geri
Yukar覺