Razer Blackshark V2 X vs. Blackshark V2

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Aralarında 400 TL civarı bir fark var. Verebilirim fakat vermeme gerek var mı? Almayı düşündüğüm anakartta SupremeFX S1220A ses kodeği bulunuyor. Buna göre cevap verirseniz sevinirim.

@Msevket44

Anakartınızdaki ses kalitesi gayet iyi. V2 ile V2X arasında sadece ses kartı farkı yok aslında sürücüler temelde aynı olsa da ses kalitesi anlamında ikisi farklı ses veriyor ses kartından bağımsız söylüyorum. İkisinin sürücülerin verdiği ses farklı. Ek olarak V2 sünger ped ile geliyor, mikrofonu çıkarılabiliyor, kablosu ikisi de örgülü fakat V2 modelindeki farelerde kullanılan çok esnek kablo mevcut, yalıtımı bir tık daha iyi, ve bahsettiğiniz üzere ses kartlı olarak geliyor. Farklar bunlar. Sesler birbirlerine yakın.
İade kabul eden yerden alabilirseniz ikisini de denemenizi isterdim o zaman kararı siz vermiş olurdunuz.

Razer ekosistem yapacağım için başka markaların alternatiflerine bakmıyorum.

Buna bakabilirsiniz hocam.

Anakartınızdaki ses kalitesi gayet iyi. V2 ile V2X arasında sadece ses kartı farkı yok aslında sürücüler temelde aynı olsa da ses kalitesi anlamında ikisi farklı ses veriyor ses kartından bağımsız söylüyorum. İkisinin sürücülerin verdiği ses farklı. Ek olarak V2 sünger ped ile geliyor, mikrofonu çıkarılabiliyor, kablosu ikisi de örgülü fakat V2 modelindeki farelerde kullanılan çok esnek kablo mevcut, yalıtımı bir tık daha iyi, ve bahsettiğiniz üzere ses kartlı olarak geliyor. Farklar bunlar. Sesler birbirlerine yakın.
İade kabul eden yerden alabilirseniz ikisini de denemenizi isterdim o zaman kararı siz vermiş olurdunuz.
Asıl amacım oyunlarda daha iyi ses kasabilmek. V2 ile V2 X'in oyun performansı arasında ne kadar fark olur? Amazon gibi yerlerde satılsa ben de 50 TL fazla verip iade edebilme imkanı isterdim lakin satılmıyor maalesef.
Buna bakabilirsiniz hocam.
750 TL'lik bir kulaklığa fazladan para vermek istemiyorum açıkçası. 900 TL bandına çıkarsam V2 almam daha mantıklı olacaktır.

Anakartın ses yazılımını kullanıyorsanız V2X ile de ses kasabilirsiniz bu tamamen size kalmış ancak V2X mid ve tiz anlamında V2 modeline göre biraz düşük. Kulağınızın duyusuna bağlı.

Anakartın ses yazılımını kullanıyorsanız V2X ile de ses kasabilirsiniz bu tamamen size kalmış ancak V2X mid ve tiz anlamında V2 modeline göre biraz düşük. Kulağınızın duyusuna bağlı.
@Firevs hocamın dediği gibi V2'de gerçek, V2 X'de sanal 7.1 varsa diğer artıları da göz önünde bulundurarak V2 almam daha mı mantıklı?

Geri
Yukarı