Razer Blackshark V2X alınır mı?

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Alınır, alabilirsin.

KS
M

Mstfrdfgl

Femtopat
Alınır, alabilirsin.

1 ay önce falan ASUS TUF H3 model kulaklığı aldım ve ses performansı beni tatmin etmemişti yani hem ses yüksekliği hem de ayak sesleri yeteri kadar iyi değildi iade ettim 1 hafta içinde ondan sonra kulaklıktan mı yoksa anakarttan dolayımı tatmin olamadım emin olmadığım için buna da şüpheyle yaklaşıyorum. Almayı da çok istiyorum bu fiyata hatta daha yukarısında alınabilecek en iyisi bu sanırım.

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisidir. Ses kartınız ideal seviyededir. Asus TUF H3 kulaklığı zaten pek iyi değil.

KS
M

Mstfrdfgl

Femtopat
Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisidir. Ses kartınız ideal seviyededir. ASUS TUF H3 kulaklığı zaten pek iyi değil.

Tamamdır teşekkür ederim yakın zamanda sipariş veririm muhtemelen geldiğinde de deneyimlerimi buraya yazarım sonradan bakacak arkadaşlar için.
Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisidir. Ses kartınız ideal seviyededir. ASUS TUF H3 kulaklığı zaten pek iyi değil.

Bir sorum daha olacak. Peki HyperX Cloud Alpha'dan tam performans alabilir miyim bu anakart ile.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı