Razer BlackShark v2X ses boğuk ve az geliyor

Makaleler
33
Daha fazla  
Kulakligi arka ve on girislere takarak denedim, sesler ayni ve bir degisiklik yok. Realtek driverini kurdum, eskisini kurdum yenisi kurdum hala ayni. Sesler az ve boguk geliyor. Razer'in 7.1 uygulamasini kurdum bu sefer daha kotu oldu. Anakartin ses karti mi kotu acaba? ASUS Prime H610M-K D4.

Bu kulaklık hakkında böyle çok yorum gördüm, ben de cevap bekliyorum bakalım konuyu takipte olacağım.

Çözüm öneren yok, galiba böyle alışacağım ama gerçekten sesler kötü geliyor. Niye böyle oldu bilmiyorum.

bende bu kulaklığı almayı düşünüyordum fakat kararsızım

Bende bu kulaklığı almayı düşünüyordum fakat kararsızım.

Anakartının ses kartının kalitesine bakman lazım. Ben kendi anakartıma göre memnun kalmadım. Belki de USB'li kulaklıktan geçtiğimdendir. Sesleri tam Full yapınca çok kısık değil tabii ama ben daha iyi beklerdim, üzüldüm. :)

Hocam anakartınız ile alakalı olduğu gibi bilgisayarınızdaki ses ayarlarından da kaynaklı olabilir ben kayıt ve mikrofon ayarı yaptıktan sonra kulaklığın sesi yükseldi sesim karşıya daha net gidiyor artık. Bu ses yükseltmeyi de youtube discord ses yükseltme videolarından öğrendim sadece mikrofonun yani karşı tarafa sesimin iyi ve yüksek gitmesini istemiştim bununla kalmayıp normal sesi de yükseltince şok olduydum. 7.1 hiç kullanmadım. Stero mod takılıyorum.

Anakartının ses kartının kalitesine bakman lazım. Ben kendi anakartıma göre memnun kalmadım. Belki de USB'li kulaklıktan geçtiğimdendir. Sesleri tam Full yapınca çok kısık değil tabii ama ben daha iyi beklerdim, üzüldüm. :)

Senin için üzüldüm geçmiş olsun :üzgün: Prime H410M-K r2.0 anakart kullanıyorum uyumlu olur mu bu kulaklık bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin için üzüldüm geçmiş olsun :üzgün: Prime H410M-K r2.0 anakart kullanıyorum uyumlu olur mu bu kulaklık bilginiz var mı?

Bence benim ses kartımdan daha kötüdür alt model olduğuna göre, alma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı