CH 321-yerine kulaklık önerisi

mcdarkyx

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i3-10105F-ASUS PRIME H410M-K R2.0-Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB-CORSAIR 8GB Vengeance LPX 3000 MHz 2x-SSD:
Adata 250GB ASWORDFISH-250G
Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Cloud 3 modeli tanıtıldı Türkiye'ye geldiğinde satın alabilirsiniz.

HyperX Cloud 3 modeli tanıtıldı Türkiye'ye geldiğinde satın alabilirsiniz.
1000 1500 aralığında bakınıyorum ama daha karar verebilmiş değilim. Razer BlackShark V2 X,Corsair Void Elite Surround Premium, steelseries arctis 3 hangisini almalıyım bilemiyorum

1000 1500 aralığında bakınıyorum ama daha karar verebilmiş değilim. Razer BlackShark V2 X, Corsair Void Elite Surround premium, SteelSeries Arctis 3 hangisini almalıyım bilemiyorum.

O fiyata düşünüyorsaniz Arctis Prime alın ve tadını çıkarın.
İleride güzel bir bütçeniz olursa da iyi bir ses kartı alıp kulaklıktan tam performans alabilirsiniz bu şekilde çünkü bu kulaklık SteelSeries'in Arctis Nova Pro modelinin ses kartsiz düz versiyonu ve bu kulaklık ses kartıyla kullanıldığında gerçekten iyi ses veriyor.

O fiyata düşünüyorsaniz Arctis Prime alın ve tadını çıkarın.
İleride güzel bir bütçeniz olursa da iyi bir ses kartı alıp kulaklıktan tam performans alabilirsiniz bu şekilde çünkü bu kulaklık SteelSeries'in Arctis Nova Pro modelinin ses kartsiz düz versiyonu ve bu kulaklık ses kartıyla kullanıldığında gerçekten iyi ses veriyor.
anladım teşekkür ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı