Razer BlackShark V2X yüksek seste titriyor gibi hissediyorum

Okan Demiray

Hectopat
Yer
Amasya
Daha fazla  
Kulaklığı kullanmaya başlayalı 2-3 gün oldu. Ses kalitesi olarak gayet tatmin edici bir model. Ses seviyesi yüzde otuzu aşınca basslı bir müzik dinlerken kulaklık fazla titriyormuş gibi hissediyorum. Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiziksel hiçbir kusuru yok kulaklığın. Sadece yüksek basslı şarkılarda sanki beynimin içinde davul çalıyorlar da titriyormuşum gibi bir his oluşturuyor. Belki bana öyle geliyordur diye bir konu açayım dedim başka kullananlarda da aynı his var mı merak ettim.

Hocam pek basslı şarkılar dinlemiyorum ama zaten amaç o değil mi yanlış biliyorsam kusuruma bakmayın merakımdan sordum.

Kulaklığı kullanmaya başlayalı 2-3 gün oldu. Ses kalitesi olarak gayet tatmin edici bir model. Ses seviyesi yüzde otuzu aşınca basslı bir müzik dinlerken kulaklık fazla titriyormuş gibi hissediyorum. Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bassı fullerseniz gayet normal bir şey bu o bass titreşim demek zaten titreşimi artırıyorsunuz titriyor kulaklık :D

Hocam aynı kulaklık bende de var. Tuesday şarkısını açıp Soundblaster Cinema 6 programından bası fullüyorum, sesi de en yükseğe alıyorum. Şarkı çalarken titreşim hissiyatı oluyor. Bu titreşimi bazı markalar titreşim motoru ile veriyor.

Hocam aynı kulaklık bende de var. Tuesday şarkısını açıp Soundblaster Cinema 6 programından bası fullüyorum, sesi de en yükseğe alıyorum. Şarkı çalarken titreşim hissiyatı oluyor. Bu titreşimi bazı markalar titreşim motoru ile veriyor.
Bu kadar bass beklemiyordum şahsen, önceden çöp logitech kullanıyordum galiba o yüzden garibime gidiyor şu an.

Aynı kulaklığı almayı düşünüyorum. Yadigar G231 Prodigy'm beni sal diye bağırıyor artık. 3 günde güzel fiyatı artmış ben alacağım ya.. :D
Kulaklık bayağı güzel tavsiye ederim.

Sende benim yapacağım gibi Logitech'ten geçmişsin. Ses düzeyinde bariz fark oldu mu? Örneğin oyun oynuyorsan etkiledi mi?
Logitech varken tın tın ediyordu, şimdi BF4 Caspian Border haritasında sniper ateşi nereden geliyor anlıyorum, müzikler zaten ayrı güzel. Gayet tatmin ediyor performansı.

Geri
Yukarı