Razer BlackWidow alınır mı?

Bütçe
800

Branko Tuskas

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, şu an bu klavyeyi 670-700TL arasında bulabiliyorum. Satıcılarda sadece Green Switch olan modeli var. Eski bir sürüm olduğu için Switch farkı var mı? Ben normalde Razer’ın Switch'lerini beğeniyorum fakat eski bir sürüm kullanmak da istemiyorum. Başka önerileriniz varsa bu fiyat bandında incelemek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, şu an bu klavyeyi 670-700TL arasında bulabiliyorum. Satıcılarda sadece Green Switch olan modeli var. Eski bir sürüm olduğu için Switch farkı var mı? Ben normalde Razer’ın Switch'lerini beğeniyorum fakat eski bir sürüm kullanmak da istemiyorum. Başka önerileriniz varsa bu fiyat bandında incelemek isterim.
Hangi sitede hocam? Elite modeli değil galiba

O
BlackWidow modelindeki Switchler Kailh üretimi. Razer yeni switchlerini GreeTech isimli bir markaya ürettiriyor, Kailh'deh daha iyi desek yalan söylemiş olmayız.

700₺ o klavye için iyi bir fiyat. Ses sizin için sorun değilse alabilirsiniz.
V2'de sanırsam yeni Razer switchleri kullanılmaya başlamıştı. Tam olarak fiyatlarını bilmiyorum ama mümkün ise V2 kovalayın.
V2 sanırım piyasada yok. V3 de bulamıyorum zaten olsa da fiyatı 1100+ olacaktır diye tahmin ediyorum. Blackwidow un ilk versiyonunun incelemeleri gayet olumlu fakat kafam bayağı karıştı. Sanırım biraz daha bütçe ayırıp Elite modelini almaya çalışıcam 1000 lira civarında o da.
Hangi sitede hocam? Elite modeli değil galiba
A101’e dahi gelmiş hocam şu an :D. Hayır elite değil maalesef. Bir de forumda neden sürekli K3 öneriliyor onu da anlayamadım bilgisi olan var mı? Yurtdışı pazarında herhangi bir yorumunu dahi bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı