Razer Blackwidow V3 1000TL!

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Akakçe'de en düşük 1400 gözüküyor.

1653064099576.png

4 ayda 2X zamlanmış.

Bilek desteği berbat bir klavyedir. Aydınlatması bile Çin malı fason üretim klavyelere benzer şekilde sönüktür. Kullandığım süre boyunca switchleri dışında iyi bir yanını göremedim.

Bilek desteği berbat bir klavyedir. Aydınlatması bile Çin malı fason üretim klavyelere benzer şekilde sönüktür. Kullandığım süre boyunca switchleri dışında iyi bir yanını göremedim.
Rtings.com aydınlatmasına 10/10 vermiş. Ben de kullanıcısı olarak aydınlatmasında herhangi bir kusur göremedim.

Hep bu fiyattaydı zaten değişen bir şey yok. Böyle bir klavye için ucuz orası ayrı. İhtiyacım olsa hemen alırım.
Bileklik desteği uzun vadeli kullanım için değiştirildi. Bende Blackwidow V2 var ve onun bileklik desteği suni deriydi. O tarz bileklikler zamanla soyuluyor, dökülüyor. Razer bu duruma el atmış. Aydınlatmada da Razer şimdiye kadar öncü bir marka olmuştur. Bunlar haricinde keycapsleri çok kaliteli malzemeden yapılıyor.
XPG Summoner alın daha iyi. Biraz daha koymak lazım red switch isteniyorsa.
MX'in adı var sadece o kadar iyi switch değil. Körü körüne "Alman malı" reklamına inansaydım ben de iyi sanırdım.
MX, güvenirlik açısından Razer switchlerden daha iyi ama diğer şeylerde Razer switchler önde. Buna kalite de dahil.

Not: 2 switchi de uzun yıllar deneyimledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı