Razer BlackWidow V3 alınır mı?

Bütçe
1300

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, klavye switchlerinden anlamıyorum. Bana hangi Switch önerirsiniz? Bir de CS:GO oynuyorum. Bu klavyeyi önerir misiniz, nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ses çıkartması sizin için sorun değilse alınır. Eğer daha az sesli isterseniz.

Logitech G413 nasıldır​

Romer G Switch'ler kötü.

Çok ses çıkartması sizin için sorun değilse alınır. Eğer daha az sesli isterseniz.

Romer G Switch'ler kötü.

Bana birkaç tane klavye önerir misiniz bütcem 1300 TL Logitech ve Razer olsun diğer markalarda olur ama iyi önerirseniz iyi olur.
Bana birkaç tane klavye önerir misiniz bütcem 1300 TL Logitech ve Razer olsun diğer markalarda olur ama iyi önerirseniz iyi olur.

Arkadaşlar cevap verirseniz çok iyi olur.

Son düzenleme:
Sesten rahatsız olmayacaksan BlackWidow V3 al bence. Logitech'in klavyeleri çok iyi değil.

Alternatifleri.

Yeşil swichler aynı mavi swichler gibi davranır yani daha çok LoL gibi oyunlarda avantaja dönüşür. Razer'ın turuncu swichleri, Red swichler gibidir. Bu da CS:GO gibi oyunlarda avantaj sağlar. Ben turuncu swichli Razer kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum öneririm. Ama şunu da söyleyeyim, arkadaşımda Logitech G513 Romer G kullandım. Çok hoşuma gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı