Razer Blade Pro vs Lenovo Legion Y540 vs MSI GL65

2015 yilinda yazilmis bir Elekturonics incelemesi buldum. Kontrolcuden, yongalarin markasina kadar bence detayli olmus. Tabi gecen surede bir seyler elbette degismistir.
Teşekkür ediyorum. İllaki değişmiştir dediğiniz gibi. 200$ yani aşağı yukarı 1200₺ karşılığında 32 GB 2666 MHz DDR4 ram ve 1TB NVMe SSD'ye yükseltilebiliyor. Uzun ömürlü ve performansı iyi olduktan sonra çok uygun fiyatlı bence.

monster söyle en azından bır sıkıntın oldugunda garanti acısından sıkıntı yaşamazsın (abra a5 v1.1 kullanıcısı olarak söylüyorum ki memnuniyetim had safhada hem ürün kalitesi hem teknik servis açısından) - ince ele sık doku yine de az paralar konusulmuyor artık (;

monster söyle en azından bır sıkıntın oldugunda garanti acısından sıkıntı yaşamazsın (abra a5 v1.1 kullanıcısı olarak söylüyorum ki memnuniyetim had safhada hem ürün kalitesi hem teknik servis açısından) - ince ele sık doku yine de az paralar konusulmuyor artık (;
Monster'ı buradan da alırım ancak pek haz edemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı