Razer Cynosa Lite alınır mı?

Umut 77

Centipat
Yer
Yalova

kino

Hectopat
Makaleler
16
Sanırım 250 TL'ye düşmüş. Fena bir model değil, lite modelinin ses testi ise şurada var.

@Apaçi Atcı ne zaman yükseltiyorsun ekran kartını?

KS
babanxbox

babanxbox

Hectopat

Apaçi Atcı

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Güzelmiş hocamda Numpad yok Numpadsiz klavye mi olur?
Olur hocam. Klavye alacak olsam Numpad'siz alırdım. Gereksiz yer kaplıyor.

Sanırım 250 TL'ye düşmüş. Fena bir model değil, ses testi ise şurada var.

@Apaçi Atcı ne zaman yükseltiyorsun ekran kartını?
Koronavirüs'ün bitmeye yakın olur diye düşünüyorum. İşler olumsuz etkilendi virüs yüzünden. Satıp en az GTX 1650S gibi bir ekran kartına geçmek istiyorum.

kino

Hectopat
Makaleler
16
Güzelmiş hocamda numpad yok numpadsiz klavye mi olur?

Oluyor ama bana konforsuz geliyor. Basit şifreleri sağ el ve numpad ile yazınca alışkanlık oldu bir de geniş klavye rahatlık. Ben denemiştim ama hiç alışamadım.

Koronavirüs'ün bitmeye yakın olur diye düşünüyorum. İşler olumsuz etkilendi virüs yüzünden. Satıp en az GTX 1650S gibi bir ekran kartına geçmek istiyorum.
İkinci el piyasası coşmuşken iyi fiyattan satılıp Cuma Gecesi indiriminden 1500 TL'ye 5500 XT 4 GB falan da kovalanır diye düşündüm. Sistemin tabanı bu tarz yükseltme için bayağı uygun.

KS
babanxbox

babanxbox

Hectopat
Olur hocam. Klavye alacak olsam Numpad'siz alırdım. Gereksiz yer kaplıyor.

koronavirüs'ün bitmeye yakın olur diye düşünüyorum. İşler olumsuz etkilendi virüs yüzünden. Satıp en az GTX 1650S gibi bir ekran kartına geçmek istiyorum.

Yarın ben bir dusuneyim şimdi kafam basmıyor aklıma direk GTA da nasıl uçak surecegim geldi aklima. :D.

Umut 77

Centipat
Yer
Yalova
Yarın ben bir dusuneyim şimdi kafam basmıyor aklıma direk GTA da nasıl uçak surecegim geldi aklima. :D.

O San Andreas'daki araba zıplatma görevini de yapamazsınız :D.

mrramen

Femtopat
Yer
Ankara
Bende Cynosa Lite var. Membran klavye ve ışıklandırması az. Işıklı ortamda en fazla harfleri şeçersiniz. Ama bana yeterli ve memnunum. Genel kalitesi güzel ama ben 250TL'ye düştüğünde almıştım. İyi fiyattı. 300TL üzeri bütçeniz varsa daha iyi klavyeler bulunabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı