Razer Cynosa Lite vs Logitech G213

Peki bu klavye alınır mı beyaz olması beni aşırı kendine çekti bütçemi sırf bu klavye için aşabilirim.
Hocam klavye güzel alınabilir ama gümrük vergisi ile pahalıya gelebilir.

Peki bu klavye alınır mı beyaz olması beni aşırı kendine çekti bütçemi sırf bu klavye için aşabilirim.

Sadece mavi renkli klavyesi 380 TL civarında gümrük vergisi ile RGB olan modeli ise bu fiyata yakın en fazla 400 TL buluyor.
İkisi de değil. G213 kronik sorunlu ve fiyatını hak etmiyor.

Mesela Gamenote alabilirsin Cynosa fiyatına da.

Hocam rahatsız ediyorum ama siz forumda genelde Gamenote ve Redragon markalarını öneriyorsunuz bu fiyat bandında. Gamepower gibi dandik bir klavyem var beni mekanik olayından soğutan. Bu fiyat bandında mekanik klavyeler hep böyle mi? Tok bir ses istiyorum ama sanırım bunun için en kötü 600 TL gözden çıkmalı. Royale Kludge RK61'de o tok sesi yakalamıştım acaba RK61 alabilecek parayı bulamadığımda Redragon yönelsem hissiyat olarak beni Gamepower markasından farklı hissettirebilir mi? Bildiğim kadarıyla ikisi de aynı Switch markasını kullanıyor.

Son düzenleme:
Hocam rahatsız ediyorum ama siz forumda genelde Gamenote ve Redragon markalarını öneriyorsunuz bu fiyat bandında. Gamepower gibi dandik bir klavyem var beni mekanik olayından soğutan. Bu fiyat bandında mekanik klavyeler hep böyle mi? Tok bir ses istiyorum ama sanırım bunun için en kötü 600 TL gözden çıkmalı. Royale Kludge RK61'de o tok sesi yakalamıştım acaba RK61 alabilecek parayı bulamadığımda Redragon yönelsem hissiyat olarak beni Gamepower markasından farklı hissettirebilir mi? Bildiğim kadarıyla ikisi de aynı Switch markasını kullanıyor.

Hocam Gamenote, Redragon Gamepower'dan malzeme kalitesi olarak daha kalitelidir.

Fakat aynı Switch'i kullanıyorlar Gamepower ile.

Bütçe varsa RK61 alın.

Hocam Gamenote, Redragon Gamepower'dan malzeme kalitesi olarak daha kalitelidir.

Fakat aynı Switch'i kullanıyorlar Gamepower ile.

Bütçe varsa RK61 alın.

Çok Teşekkürler cevap için. Sorduğum kısım tamda buydu, her ne kadar kaliteli olsa da ürün aynı ürün umarım RK61 için yeterli parayı biriktirebilirim ya da hiç uğraşmayıp Razer Cynosa Lite ile yoluma devam edeceğim.

G213'ün hissiyatı güzel, Cynosa Lite'ı denemedim. Ama forumda çok fazla arkadaş G213'te sorun yaşamıştı. Cynosa Lite hakkında kötü yorum görmedim. Ama belirteyim hocam Cynosa Lite'ın ışıkları çok sönük.
Açıkçası aynı durumdayım sorun yaşayan çok olunca Cynosa'ya yöneldim. Hatta V2 olan modelini ilgimi çekiyor ama 650tl bütçemi aşıyor. İkinci elde de pek göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı