Razer Cynosa V2 alınır mı?

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sessiz mi? Sessiz olması benim için önemli ama o kadar da sessiz değil anlıyım sessiz olduğunu evdekiler rahatsız olmasın gecenin köründe bile kullanabilir miyim? RGB olması bayağı önemli benim için ve RGB fışkırıyor bu klavye ve sessizmiş bazı incelemelere göre sizce alınır mı?
Bazıları tuşların soyulduğuny söylemiş bu da korkuttu beni.

Son düzenleme:
Öyle bir şey yok. Son derece sessiz bir klavye. RGB özellikleri de yine çok güzel. Tuşlarda soyulma diye bir şey yok. Tuşların üzerine lazer kazıma yapıyorlar yani yapışkan şeklinde değil. Ben 1 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Öyle bir şey yok. Son derece sessiz bir klavye. RGB özellikleri de yine çok güzel. Tuşlarda soyulma diye bir şey yok. Tuşların üzerine lazer kazıma yapıyorlar yani yapışkan şeklinde değil. Ben 1 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Hocam nereden aldınız link verir misiniz?

4 aydır kullanıyorum daha soyulma görmedim açıkcası. RGB olarak çok hoş bir klavye bence ve sessizliği için almıştım bende, gayet memnunum.

4 aydır kullanıyorum daha soyulma görmedim açıkçası. RGB olarak çok hoş bir klavye bence ve sessizliği için almıştım bende, gayet memnunum.

Sesi nasıl hocam?

Klavyeyi alan arkadaşlar, hala daha soyulma yok mu? Ben de almayı düşünüyorum ama şu soyulma konusundan dolayı inanılmaz uzaklaştım :d

Klavyeyi alan arkadaşlar, hala daha soyulma yok mu? Ben de almayı düşünüyorum ama şu soyulma konusundan dolayı inanılmaz uzaklaştım :d
6 aydır bu klavyenin kullanıcısıyım. Sabah 5'e kadar PC'de oturuyorum. Sessiz bir klavye ev halkını rahatsız etmiyor. RGB konusunda harika anlatmama gerek yok. Uzun kullanım sonucunda soyulmalar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı