Razer Cynosa V2 klavye alınır mı?

Bütçe
500 TL
Evet sessiz bir klavye olsun istiyorum fakat öyle çok da değil bastığımı hissettirsin yeter.

Şuna bakabilirsiniz, %60 olması sorun değilse. Switch olarak Brown veya Yellow öneririm.

Eğer uzun süre götürmesini istiyorsanız çok doğru bir seçim olur. Mekanik klavyeler bir süre sonra yay sesi çıkarmaya başlayabiliyor (genelleme yapıyorum). Razer Cynosa V2 sessiz ama sesi duyulabilir, rahat bir klavyedir diyebilirim.

Eğer uzun süre götürmesini istiyorsanız çok doğru bir seçim olur. Mekanik klavyeler bir süre sonra yay sesi çıkarmaya başlayabiliyor (genelleme yapıyorum). Razer Cynosa V2 sessiz ama sesi duyulabilir, rahat bir klavyedir diyebilirim.

Tamamdır.
Şuna bakabilirsiniz, %60 olması sorun değilse. Switch olarak brown veya yellow öneririm.

Hocam BIOS'a nasıl gireceğim bu klavyede?

Açıkçası hocam ben %60 klavye işine pek ısınamadım. Razer klavyeyi alırsam bir sorun çıkar mı? Oyun ve dersler için kullanacağım.

Mesela bir bardak sudan zarar görmüyor diye biliyorum. Kolay kolay kıramazsınız da. Tuş ömrü 80 milyon.
Bu klavye nasıldır peki?
Ses olsa da olur önemli olan şu an beni uzun götürecek hissiyatı güzel bir klavye.

Bu klavye nasıldır peki?
Blue switch. Sesli bir klavye. Artılarını eksilerini bilemiyorum ama duyduğum kadarıyla kaliteli bir klavye.

Geri
Yukarı