Razer DeathAdder 2 Serial No Sorgulandığında Hata Veriyor

PEACEST

Decapat
Daha fazla  
Akakçe'den sanalmarketim diye bir şirket üzerinden Razer DeathAdder 2 aldım. Ürün elime bugün ulaştı serial numarasını kontrol ettiğimde hata veriyor aşağıdaki gibi.

We are unable to locate your serial number in our database.
  • The serial number may have been entered incorrectly. Please verify and try again.
  • If your product was previously replaced under warranty, please contact customer support for further assistance.

Site çok güvenilir gibi gelmişti yorumlar vs fakat bana replika ürün göndermiş olabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Buradan kontrol ettiniz değil mi? Akakçe güvenilirdir çünkü, replika olduğunu sanmıyorum. Aldığınız linki paylaşır mısınız?
Burada Akakçe'yi ilgilendiren bir durum yok aslında. Herşeyden satıcı sorumlu. Akakçe'de bunu belirtiyor zaten, bu tarz durumlarda sorumlunun Akakçe değil satıcı olduğu sitede bir yerde yazıyordu.

Burada Akakçe'yi ilgilendiren bir durum yok aslında. Herşeyden satıcı sorumlu. Akakçe'de bunu belirtiyor zaten, bu tarz durumlarda sorumlunun Akakçe değil satıcı olduğu sitede bir yerde yazıyordu.
Satın aldığı ürünün linkini paylaşsa arkadaş bakalım. Çünkü öyle bir şey olduysa yorumlarda belirtilir ve Akakçe kaldırırdı diye düşünüyorum. Yoksa bu tür satış yerlerinde her şey satıcıya bağlıdır, haklısınız.

Buradan kontrol ettiniz değil mi? Akakçe güvenilirdir çünkü, replika olduğunu sanmıyorum. Aldığınız linki paylaşır mısınız?
Aynen bu siteden sorgulamıştım seri numarasını.
Razer DeathAdder V2 RZ01-03210100-R3M1 20000dpi Optik Usb Oyuncu Mouse | En Ucuzu Akakçe
Ürünü burdan aldım internette biraz okudum da bazı kişilerde de aynı sorun çıkmış. Açıkçası replika olsa bile seri numarasını sorgulayınca hemen hata vermesi de biraz saçma değil mi sonuçta replika olsa bir şekilde seri numarasını da ayarlıyorlar diye biliyorum.

Aynen bu siteden sorgulamıştım seri numarasını.
Razer DeathAdder V2 RZ01-03210100-R3M1 20000dpi Optik Usb Oyuncu Mouse | En Ucuzu Akakçe
Ürünü burdan aldım internette biraz okudum da bazı kişilerde de aynı sorun çıkmış. Açıkçası replika olsa bile seri numarasını sorgulayınca hemen hata vermesi de biraz saçma değil mi sonuçta replika olsa bir şekilde seri numarasını da ayarlıyorlar diye biliyorum.
Hocam Sanalmarketim Akakçe diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Bu durumda size replika ürün satmalarının imkanı yok. Seri numarasını atma şansınız var mı? (Seri numarasının başka ne amaçlarla kullanılabileceğini bilmiyorum o yüzden atma durumunda sıkıntı oluşabilirse atmayın.)

Hocam Sanalmarketim Akakçe diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Bu durumda size replika ürün satmalarının imkanı yok. Seri numarasını atma şansınız var mı? (Seri numarasının başka ne amaçlarla kullanılabileceğini bilmiyorum o yüzden atma durumunda sıkıntı oluşabilirse atmayın.)
Seri numarası yazılımın çalışmasını, ürünün iade edilmesini falan sağlıyor. Paylaşılmaması gerek yani.

Seri numarası yazılımın çalışmasını, ürünün iade edilmesini falan sağlıyor. Paylaşılmaması gerek yani.
Ben de tam ne amaçla kullanıldığını bilmiyorum ama paylaşılmaması gerekse çok kez tekrar yazıp sildim yani yanlış yazma şansım yok sanırım acaba türkiyede olduğu için gözükmüyor falan olabilir mi ?

Ben de tam ne amaçla kullanıldığını bilmiyorum ama paylaşılmaması gerekse çok kez tekrar yazıp sildim yani yanlış yazma şansım yok sanırım acaba türkiyede olduğu için gözükmüyor falan olabilir mi?
Hayır, öyle bir durum yok. Ürün Amerika'da üretiliyor zaten. Dediğim gibi, Razer'a mail atın.

Geri
Yukarı