Razer deathadder chroma mı razer deathadder elite mi?

• Konuyu başlatan Ed r
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 5B

Ed r

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir oyuncu mouse almak istiyorum ve bu ikisi arasında kaldım. Razer deathadder chroma mı? Razer deathadder elite mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanan varsa elite'yi bende merak ediyorum, ama mamba tournament edition modeli ile elite modeli fiyatı aynı. Ben olsam mamba kablolu alırım.

Kardesim Razer Deathadder Chroma kullanicisi olarak sunu soyleyeyim; arasindaki performansi etkileyen en onemli fark olarak mouse nin alti diyebiliriz. Deathadder sadece alt tarafi full kapli, ust tarafi sag ve sol tarafta var o yumusak sey var ama elite versiyonunda ust tarafi da full kapli. Umarim anlatabilmisimdir tam olarak o seyin ne oldugunu bilmiyorum. Bir de razer sphex kullandigim icin o alt tarafi yetersiz geliyor. Yani senin de sert bir mousepad on varsa kesinlikle elite al ama goliathus gibi bir "HALI"n varsa elite bosunda para verme. Ve makro istiyorsan elite al onda 2 tane daha fazla makro tusu var. Umarim konu guneldir ve isinize yaramistir. Hayirli olsun (y)

Benim bildiğim kadarıyla pek farkı yok ama Elite kullananlar yanlarının soyulmasından şikayetçiydi hep. Chrome'da ise öyle bir problem yok.
Ama Chrome eski synapse kullanıyor Elite yeni o da bir artısı Elite'in.

Geri
Yukarı