Razer DeathAdder Elite dairesel hareketlerde fare kayıyor

buketcakir

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Razer DeathAdder Elite oyun faresi kullanıyorum. Bilgisayarımı ilk açtığım zaman farem ile dairesel hareketler yaptığımda stabil daireler oluşmuyor, çoğu zaman farem sağa sola kayıyor kontrolü sağlayamıyorum. Asıl sorun şu ki bilgisayarımı yeniden başlattığımda hiç problem yokmuş gibi kullanmaya devam edebiliyorum. SteelSeries faremde de aynı sorunla karşılaşıyordum sorun farede sanıp yenisini aldım meğer değilmiş. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Öncelikle Synapse programı ilk başlatılırken öyle oluyordur diye düşündüm, tabii kuruluysa. Bilgisayarınız eskiyse veyahut depolama biriminiz çok doluysa-kirliyse bunlardan kaynaklanıyor olabilir. Sistem özellikleriniz nedir? En son ne zaman temiz kurulum yaptınız?

Eskiden bende de oluyordu temiz kurulum yaptıktan sonra düzeldi. Şuan sadece Synapse başlatılırken yapıyor.

Öncelikle Synapse programı ilk başlatılırken öyle oluyordur diye düşündüm, tabii kuruluysa. Bilgisayarınız eskiyse veyahut depolama biriminiz çok doluysa-kirliyse bunlardan kaynaklanıyor olabilir. Sistem özellikleriniz nedir? En son ne zaman temiz kurulum yaptınız?

Eskiden bende de oluyordu temiz kurulum yaptıktan sonra düzeldi. Şu an sadece Synapse başlatılırken yapıyor.

Sistem özelliklerim:

ASUS GeForce GTX1060 6 GB, Ryzen 5 3600, ASUS B350M-K 16GB RAM 240GB SSD 1TB HDD şeklinde. Synapse bilgisayarımda kurulu ancak başlatma seçeneklerinde devre dışı halde yani hep kapalı. Bilgisayarıma bu sebepten dolayı diye düşünerek 2 hafta önce format attım maalesef hala aynı sorunla karşılaşıyorum kime sorduysam çözüm bulamadım.

Da Elite'nin onboard hafızası var. Ayarlarınızı yapın, kaydedin ve tavsiyem programı silin. Farenizi programsız kullanın. Belki düzelir, hem de sistemi gereksiz bir yükten kurtarmış olursunuz, FPS bile artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı