Razer Deathadder Elite ve CS:GO'da Aim Alamamak

Meastro

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, CS:GO oynuyorum, farem Razer Deathadder Elite. Oyunda aim alamıyorum yani elimde Razer Deathadder Elite var ama çok hızlı oluyor. DPI 400, oyun için sensitivity 2 falan yapınca hızlanıyor aim alınmıyor, diğer türlü de yavaş oluyor. Kısaca oyun çok hızlanıyor, 75 Hz diye mi, mouse yüzünden mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse ile hiçbir alakası yok, kendi aim hızınızı oturtamamışsınız sanırım.
DPI 700 oyun içi sens. 1.3 kullanıyorum.

Ayarlardan eğer açıksa "Raw input" ve "Mouse Acceleration" ayarlarını kapamayı dene belki o seni yanıltıyordur. DPI ve sensitivity ayarını da oynayarak sen bulacaksın kendine göre en iyi ayarı. Burada biz şu ayarda oyna dersek olmaz herkesin kendi bir ayarı vardır.

Acceleration kapat,DPI 800 oyun içi sens.1.1 kullanıyorum 1280x960.
Acceleration kapalı. 1024x768 mi 1280x960 mı daha iyi?

Ayarlardan eğer açıksa "Raw input" ve "Mouse Acceleration" ayarlarını kapamayı dene belki o seni yanıltıyordur. DPI ve sensitivity ayarını da oynayarak sen bulacaksın kendine göre en iyi ayarı. Burada biz şu ayarda oyna dersek olmaz herkesin kendi bir ayarı vardır.
Kapalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı