Razer Deathadder Elite vs Zowie

dirsekdemir

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Şu an Rival 600 kullanmaktayım, alalı 3 ay oldu halen bir sorun çıkmadı çok şükür. Kullananlar bir zamandan sonra kauçuk sorunu çıkıyor diyorlar. Bir internet kafede Razer Deathadder Elite kullandım ve aşırı memnun kaldım. Keşke bunu alsaydım demiştim. Şimdi ise Rival 600'ü satıp yerine ya Deathadder Elite ya da Zowie marka bir mouse alacağım. Sizce hangi markayı veya fareyi seçmem gerekiyor? Genellikle FPS ve MOBA türü oyunlar oynuyorum, sağ el.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullananlar bir zamandan sonra kauçuk sorunu çıkıyor diyorlar.
Ben de Rival 600 kullanıyorum uzun süredir. Bir sorun çıkmadı şimdiye kadar. Malzeme kalitesinden dolayı değiştirecekseniz, Razer'a geçmenizi önermem. Zira malzeme kalitesi sizi memnun etmez. 10 liralık oyuncak hissi veriyor maalesef.

Şu an Rival 600 kullanmaktayım, alalı 3 ay oldu halen bir sorun çıkmadı çok şükür. Kullananlar bir zamandan sonra kauçuk sorunu çıkıyor diyorlar. Bir internet kafede Razer Deathadder Elite kullandım ve aşırı memnun kaldım. Keşke bunu alsaydım demiştim. Şimdi ise Rival 600'ü satıp yerine ya Deathadder Elite ya da Zowie marka bir mouse alacağım. Sizce hangi markayı veya fareyi seçmem gerekiyor? Genellikle FPS ve MOBA türü oyunlar oynuyorum, sağ el.

Steelseries' in rival 710 modelinin malzeme kalitesi bence mükemmel. Steelseries logosunun bulunduğu (tuşların olmadığı avuç içinizin deydiği kısım) kısmın dokunma hissi mükemmel. Eğer bütçe sıkıntı olmazsa denemenizi öneririm.

Yaz geliyor, kauçuk sorunu yaşarsam beni mahfeder. Zowie nasıldır sizce?
çoğ
Yaz geliyor, kauçuk sorunu yaşarsam beni mahfeder. Zowie nasıldır sizce?

Çoğu profesyonel csgo oyuncusu zowie kullanıyor. Bazı modellerinde elinin boyutuna göre M L XL seçenekleri var. Bence tam bir FPS mousesi. Hiç kullanmadım, denemeden alma derim.
Çoğu profesyonel csgo oyuncusu zowie kullanıyor. Bazı modellerinde elinin boyutuna göre M L XL seçenekleri var. Bence tam bir FPS mousesi. Hiç kullanmadım, denemeden alma derim.
[/QUOTE]

3 fareyi de test ettim. Hiç biri Razer Deathadder Elite'in verdiği kalite hissiyatını bana vermedi. Şu anda Deathadder Elite kullanmaktayım. Gayet memnunum. Zowie de alsan Razer de alsan seni üzmeyecek farelerdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı