Razer Deathadder Essential alınır mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Selamlar, bir süredir aklımı kurcalayan bir durum var. Şu anda Razer Deathadder essential 230 TL civarlarında satılıyor. Sensörünün eski olduğu söyleniyordu ki kağıt üzerinde PMW 3327 ile aynı özelliklere sahip sensörü. Bu fiyatta alınabilecek daha iyi Mouse'lar var mı? Bir de 10 milyon tuş tıklama ömrü konusu korkutuyor biraz beni.

Sensörün eski olduğu doğru. Sırf Razer diye bu mouse alınmaz bence. Gigabyte Aorus M2 ve Gigabyte Aorus M3 modelini önerebilirim. M2'nin 50 Milyon tıklama ömrü var. Makro atama gibi işler de sıkıntı yaşamazsınız.

Son düzenleme:
Sensörün eski olduğu doğru. Sırf Razer diye alınmaz bence. Gigabyte Aorus M2 ve Gigabyte Aorus M3 modelini önerebilirim. 50 milyon tıklama ömrü var. Makro atama gibi vb işler de sıkıntı yaşamazsınız.
Aslında aklımda Corsair Katar Pro ve Corsair Harpoon Pro vardı çok kararsız kaldım. Biraz bekleyip indirim kovalayıp daha iyisini alabileceğim modeller var mı? Çok güzel Mouse'lar var lakin elimde çok küçük kalıyorlar.

Aslında aklımda Corsair Katar Pro ve Corsair Harpoon Pro vardı çok kararsız kaldım. Biraz bekleyip indirim kovalayıp daha iyisini alabileceğim modeller var mı? Çok güzel Mouse'lar var lakin elimde çok küçük kalıyorlar.
Her ikisi de güzel alınabilir. Beklemenizi önermem. Dolar 1 kuruş artsa bile hemen yansıtıyorlar.

Son düzenleme:
her ikisi de güzel alınabilir.
HP Omen Reactor hakkında ne düşünüyorsunuz? Almayı düşünüyordum fakat ağırlığı ve avuç içine oturan kısmın kendiliğinden çatlaması gibi sıkıntıları varmış. Halbuki o fiyata sensörü çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı