Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Bütçe
250 TL
Bu mousei kullanıyorum şu anda zorunlu olduğumdan.

Sensörü yetersiz ek olarak skatezleri çok eski.

Bu farede bir sıkıntı olmuyor o farede olmaz diye tahmin ediyorum bir de bana şu anda güncel olrak kullandığınız fareyi atar mısınız?
Peki bana sensörün algılamadığı bir video atın bakalım kötü müymüş mouse hangi hareketi yaptı da algılamadı söylerseniz mutlu olurum video atın lütfen bende bakayım ya kardeşim hangi hareketini algılamadı onu söyle bana veya geç mi algıladı söyle be.
Gidip araştırmadan fareye 2016 da çıktı dediniz bilip bilmeden konuşmayın mouse 2019'da çıktı 2016 değil bir araştırıp gelseniz keşke.

Bu farede bir sıkıntı olmuyor o farede olmaz diye tahmin ediyorum bir de bana şu anda güncel olrak kullandığınız fareyi atar mısınız?
Ben size bir sıkıntı yaşarsınız demiyorum zaten ben diyorum ki yeni bir mouse alacakken sensörü eski bir model neden tercih edesiniz?
Daha güncel sensörler kullanan modeller varken mantıksız yani.

Ben bunu kullanıyorum şuanda.

Ben size bir sıkıntı yaşarsınız demiyorum zaten ben diyorum ki yeni bir mouse alacakken sensörü eski bir model neden tercih edesiniz?
Daha güncel sensörler kullanan modeller varken mantıksız yani.

Ben bunu kullanıyorum şu anda.

Ya şöyle söyleyeyim dediğim gibi claw kullanmıyorum G300s ve G203 tarzı fareler asla olmuyor DeathAdder elime tam oturduğu için bunu bu kadar istiyorum.

Not - V2 falan önermeninizi istemiyorum, bütçem yetmiyor 250 TL civarı bir mouse önerebilirsiniz.
Şu anki mousemın sorunlarından biri dönmemesi bir anda döndürürsem yukarı aşağı falan bakıyor mouse bu yüzden lütfen Essential kullananlar bir yorum yapsın böyle bir sorun var mı diye.
Ben kullanıyorum. 1 ay kadar önce aldım. Memnunum. Eski diyenler vs. var ama gayet kullanışlı.

Bu da güzel bir mouse öneririm.
G203 alınmaz sebebi ise 10 yıllık sensör kullanıyor ve çift tıklama sorunları yaşayan çok kişi var bence alınmamalı.

Ben kullanıyorum. 1 ay kadar önce aldım. Memnunum. Eski diyenler vs. var ama gayet kullanışlı.

Eski değil hocam 2019'da çıktı şu mouse Chroma ile karıştırmayın lütfen.
G203 alınmaz sebebi ise 10 yıllık sensör kullanıyor ve çift tıklama sorunları yaşayan çok kişi var bence alınmamalı.

Lightsync modelinde çözülmüş o sorun ben Prodigy modelini alacaktım zaten çift tıklama istediğim için ama Lightsync modelinde çözülmüş bu sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı