Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Bütçe
250 TL
Essential'ın yanında 4 model daha bulunuyor; v2, V2 mini, Chroma, Elite. Bu dört mouse 3 yıl içinde çıkmadı. Essential ise aralarında ilk çıkan. 2019 bilgisi yalan. List of Razer products - Wikipedia burada kaç yılında çıktığı yazıyor, 2012 yılı. Ayrıca translate kullanmaya neden lüzum etmediniz anlamıyorum ama orada "ıt may not correspond to the actual market launch date" yazıyor.

O dedikleriniz ilk DeathAdder'lar mesela expert vardı 2013 yılında(yanlış ta olabilir ama eski bir modeldi) evet onlar DeathAdder'ların eski sürümleri DeathAdder essential Chroma'nın güncel hali ama RGB'siz versiyonu yakın olarak.

O dedikleriniz ilk DeathAdder'lar mesela expert vardı 2013 yılında(yanlış ta olabilir ama eski bir modeldi) evet onlar DeathAdder'ların eski sürümleri DeathAdder essential Chroma'nın güncel hali ama RGB'siz versiyonu yakın olarak.
Deathadder Chroma, Essentail'ın güncel hali. Essential da sadece yeşil renk var, Chroma ise zaten adı üstünde.

DeathAdder Chroma, Essentail'ın güncel hali. Essential da sadece yeşil renk var, Chroma ise zaten adı üstünde.

Chroma daha eski zamanlardan beri var Chroma artık zaten satılmıyor fakat onun güncel halini yaptılar o da essential ama RGB'sini çıkarttılar zaten şekilleri aynı bir tek Essential'ın RGB'si yok veya farklı renk seçenekleri yoksa diğer özellikleri aynı diye biliyorum.

Chroma daha eski zamanlardan beri var Chroma artık zaten satılmıyor fakat onun güncel halini yaptılar o da essential ama RGB'sini çıkarttılar zaten şekilleri aynı bir tek Essential'ın RGB'si yok veya farklı renk seçenekleri yoksa diğer özellikleri aynı diye biliyorum.
Güzel kardeşim essential da tek bir renk var diye zaten chroma çıkardılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı