Razer DeathAdder essential alınır mı?

Bütçe
300

yamac0

Hectopat
Benim fare yavaş yavaş miladını doldurmaya başladı, scroll arada yukarı falan atıyor üfleyerek kısa süreli düzeltiyorum. Bozulana kadar yeni bir fare bakma zamanı geldi. Razer'larda bayağıdır gözüm vardı bu model bayağı ucuz geldi sanırım Chroma değilmiş. Alınır mı yoksa başka farelere mi yöneleyim? Bütçe 250-300 kadar. (şimdi almaya değil, bir 3-5 ayı var temizinden.)

Benim fare yavaş yavaş miladını doldurmaya başladı, scroll arada yukarı falan atıyor üfleyerek kısa süreli düzeltiyorum. Bozulana kadar yeni bir fare bakma zamanı geldi. Razer'larda bayağıdır gözüm vardı bu model bayağı ucuz geldi sanırım Chroma değilmiş. Alınır mı yoksa başka farelere mi yöneleyim? Bütçe 250-300 kadar. (şimdi almaya değil, bir 3-5 ayı var temizinden.)

Aynı dertten muzdaribiz. Aynı sorun bana da oldu üfleyerk ben de düzeltiyordum fakat oyun içerisindeki sinirle beraber fareyi kırdım. Bayağı araştırdım ve elim büyük olmasından dolayı 300 TL'ye ASUS Gladius II Core aldım şu an kullanıyorum iki gündür çok çok kaliteli bir fare almanı tavsiye ederim.

2018 senesinde Logitech G Pro'ya takmıştım o zamanlar 1000 liraydı şuan 450 civarına düşmüş. Fare bozulana kadar satıştan kaldırılmazsa onu alıcam sanırım.

Bu fareye bakabilirsin.

Geri
Yukarı