Razer DeathAdder Essential alınır mı?

20TL daha verip DeathAdder V2 Mini alın, çok daha iyi bir fare.

Evet bu mouse gördüm ancak elime oturacağından şüpheliyim. Bana çok minik geliyor.

Arkadaşlar ürünü daha önce kullanmıştım elime çok iyi oturuyor. Şu an N11'de 180 TL herkes. Orijinal diyor ancak kablosu örgülü değil benim daha önce kullandığım örgülüydü. Sizce örgülü olmaması bir sorun mu? Sitede Razer Türkiye garantilidir diyor. Razer Deathadder Essential RZ01-02540100-R3M1 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
Bir hafta önce Essential yerine Deathadder V2 Mini aldım. Iyi ki de almışım. Daha kaliteli ve aynı fiyat. Sinerjiden aldım ben.

Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi farelerden biridir. Örgülü olup, olmaması önemli değil. Önemli olan kablolu veya kablosuz olması :) Ondan dolayı bir sorun olmaz. Kablo, kablodur çünkü sonuçta. Birçok kullandığım model örgülüydü fakat bir faydasını göremedim açıkçası.

@hadwiger Miniler çok küçük oluyor maalesef. Konu sahibi daha önce Essential kullandığını ve eline çok iyi oturduğunu söylemiş. Minileri kesinlikle kullanması zor olacaktır. Ben de Viper Mini kullanıyorum, Deathadder V2 Mini daha bile küçüktü diye hatırlıyorum. Yoksa iyi fareler cidden.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ürünü daha önce kullanmıştım elime çok iyi oturuyor. Şu an N11'de 180 TL herkes. Orijinal diyor ancak kablosu örgülü değil benim daha önce kullandığım örgülüydü. Sizce örgülü olmaması bir sorun mu? Sitede Razer Türkiye garantilidir diyor. Razer Deathadder Essential RZ01-02540100-R3M1 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Kablosu örgülü alınabilir ama eğer elinize oturuyorsa V2 almak daha mantıklı.

@hadwiger Miniler çok küçük oluyor maalesef. Konu sahibi daha önce Essential kullandığını ve eline çok iyi oturduğunu söylemiş. Minileri kesinlikle kullanması zor olacaktır. Ben de Viper Mini kullanıyorum, Deathadder V2 Mini daha bile küçüktü diye hatırlıyorum. Yoksa iyi fareler cidden.
Benim gördüğüm kadarıyla eli 18cm'den uzun olanlara miniler küçük geliyor. Kendisinin karar vermesi lazım.

Benim gördüğüm kadarıyla eli 18cm'den uzun olanlara miniler küçük geliyor. Kendisinin karar vermesi lazım.
Benim elim de orta-büyük arasında sayılır fakat kendimi Viper Mini kullanmaya zorluyorum :) Çok pratik oluyorlar ama avuca oturmamasından dolayı rahatsızlık verdikleri oluyor. Gerçekten çok küçükler. Gel gör ki, bir o kadar da kaliteliler. Ben de V2'den yana seçimimi yapardım şahsen. Aynı fiyat aralığında alternatifleri yok gibi bir şey zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı