Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Bütçe
200-300TL

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem 200-300TL arasında. Mouse olarak birkaç yerde denemiştim bayağı hoşuma gitti elime de tam oturdu. Sizce aldığım zaman uzun süre dayanır mı?

Bütçem 200-300TL arasında. Mouse olarak birkaç yerde denemiştim bayağı hoşuma gitti elime de tam oturdu. Sizce aldığım zaman uzun süre dayanır mı?

Gayet hoş bir Mouse, birkaç kere deneyimledim. Şu an SteelSeries Rival 3 kullanıyorum bütçenizi 50 lira kadar aşıyor ama tavsiye ederim gayet kullanışlı ve güzel.

Alınmaz hocam bayağı eski mouse, onun yerine Razer Viper Mini öneririm şu an kullanıyorum gayet memnunum.

Hocam Razer Viper Mini elime göre çok küçük kalıyor eğer biraz daha bütçem olsaydı V2 versiyonunu alırdım.

Hocam eliniz boyutuna uygun gelirse Viper Mini bakın.

Maalesef çok küçük geliyor elime.

Gayet hoş bir mouse, birkaç kere deneyimledim. Şu an SteelSeries Rival 3 kullanıyorum bütçenizi 50 lira kadar aşıyor ama tavsiye ederim gayet kullanışlı ve güzel.

Kullandığınız fareyide bayağı önerdiler kullanımı nasıl acaba şekli Deathadder gibi mi?

Hocam eski olmasının eksisi ne peki? Bilmediğimden soruyorum? Ben 1 senedir kullanıyorum kalitesinden her şeyinden çok memnunum.
Viper mini ile aralarında çok az bir fiyat farkı var viper mini daha iyi özellikler sunuyor.

Hocam Razer Viper Mini elime göre çok küçük kalıyor eğer biraz daha bütçem olsaydı V2 versiyonunu alırdım.

Maalesef çok küçük geliyor elime.

Kullandığınız fareyide bayağı önerdiler kullanımı nasıl acaba şekli DeathAdder gibi mi?

Elinizin boyutu ne kadar? Ona göre bir şeyler önermeyi deneyeyim.

Geri
Yukarı