Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Bütçe
400-500TL

B4TUR

Decapat
Yaklaşık 1 yıldır Razer Viper Mini kullanıyorum. Elime küçük geliyor ve rahat edemiyorum. (elim orta büyüklükte)
Viper Mini yerine Razer DeathAdder essential alınır mı? Alınmazsa neden alınmaz -leri nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz?

Yaklaşık 1 yıldır Razer Viper Mini kullanıyorum. Elime küçük geliyor ve rahat edemiyorum. (elim orta büyüklükte)
Viper Mini yerine Razer DeathAdder essential alınır mı? Alınmazsa neden alınmaz -leri nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz?
Sensörü eski, almanızı tavsiye etmem.

Viper Mini arasında dağlar kadar donanım farkı bulunduran bir model ve Razer'in en taban faresi. Sorunlu bir fare, kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum. Bir iki ay kullanım sonrası scroll jump başladı bile.

O bütçeye alabileceğiniz en iyi fare SABRE PRO olur.

Razer DeathAdder Essential, geldiği fiyat etiketi için mükemmel bir oyun faresi. Oyun oturumları sırasında tutarlı izleme sağlayan iyi bir 6400 DPI sensöre sahiptir. Fare çok iyi inşa edilmiştir ve aynı fiyat aralığındaki diğer mevcut seçeneklerle karşılaştırıldığında çok dayanıklı hissettirir.
Kaynak: www.geekman.in

Viper Mini veya V2 mini alabilirsiniz, kötü bir mouse değil fakat eski. Tasarım hatasından kaynaklı enkodere toz kaçıyor ve scroll atlıyor. (Üfleyince düzeliyor.)

Viper Mini veya V2 mini alabilirsiniz, kötü bir mouse değil fakat eski. Tasarım hatasından kaynaklı enkodere toz kaçıyor ve scroll atlıyor.

Viper Mini mevcut ama elime fazla ufak geliyor ve eyimli bir fare istiyorum. V2 mini ye bakacağım boyutu Viper Mini'den büyükse düşünebilirim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı